Rollback Rx Sistem Geri Yükleme Programı

Rollback Rx İndir (Nedir? Nasıl Kullanılır? Resimli Anlatım)

Bazen zamanda geriye giderek yaptığımız değişikliklerin geri alınmasını isteriz. Gerçek hayatta bu mümkün olmasa bile, en azından bilgisayarlarda bu mümkün.

Rollback Rx programı işletim sisteminin profesyonel bir kopyasını alır. Yani bir nevi geri yükleme noktası oluşturur. Üstelik dilerseniz sizin belirlediğiniz zaman aralıklarında otomatik olarak kopyasını alabilir veya dilediğiniz bir zamanda el yordamıyla yani manuel olarak kopyasını alabilir. Ücretsiz sürümde en çok 7 farklı kopya alabiliyorsunuz.

Rollback Rx Sistem Geri Yükleme Programı

Bu kopyalar sayesinde işletim sistemini önceki bir tarihe geri yükleyebilirsiniz. Mesela hataların yada virüslerin ortaya çıkmadığı bir tarihe tek tıkla geri yüklemek mümkün. Böylece sistemi sağlıklı çalışan haline geri döndürebilirsiniz.

Rollback Rx programını bilgisayara yüklemek belirli bir süreyi alıyor. Dolayısıyla sabırla yüklenmesini beklemeniz lazım. Üstelik yüklendikten sonra bilgisayarınızı yeniden başlatmanız şart. Fakat programın araçlarını kullanmak çok kolay. Zaten sürükle-bırak desteği mevcut. Tüm araçlar ana penceredeki sol menüde yer alıyor. Seçtiğiniz araçlar da ekranın ortasında gösteriliyor.

Rollback Rx programıyla isterseniz günlük, isterseniz haftalık, isterseniz aylık sistem kopyasını alabilirsiniz. Ayrıca alınan tüm sistem kopyalarının geçmişine bakabilirsiniz.

Rollback Rx programı ile artık ciddi bilgisayar programlarından etkili bir şekilde korunabilirsiniz. Fakat bunun için bu programın her zaman arka planda çalışması gerekiyor.

Rollback Rx İndirmek İçin Buraya Tıklayınız

Eğer üstteki resmi indirme linki bozulursa ve çalışmazsa, eli boş dönmeyin diye bu programın orijinal kurulum dosyasını kendi sunucumuza yükledik. Hiçbir reklam görmeden ve geri sayımı falan beklemeden direk indirmek için buraya tıklayabilirsiniz.

  • Lisans: Ücretsiz
  • Yayımcı: Horizon DataSys Inc.
  • Boyut: 10.9 MB
  • Arayüz: İngilizce
  • Sistem:Windows 10 

Rollback Rx programı bilgisayarıma zarar verir mi yada virüs bulaştırır mı?

Kesinlikle hayır! Bu programın kurulum dosyasını indirip daha sonra virustotal.com isimli siteye yükleyerek onlarca farklı antivirüs programı üzerinde tarama gerçekleştirdim. Ortaya çıkan sonuçlara göre Rollback Rx programı %100 güvenli ve temiz bir programdır ve hiçbir zararlı yazılım içermez. Dilerseniz rapora buradan bakabilirsiniz.


Yayımlandı

kategorisi

yazarı: