SoftEther VPN (2023) İndir Türkçe Son Sürüm Ücretsiz

SoftEther VPN (2023) İndir Türkçe Son Sürüm Ücretsiz

Windows PC için SoftEther VPN indir Türkçe son sürüm ücretsiz!

Ödüllü Sanal Özel Ağ (VPN) yazılımıdır. Kullanıcıların İnternet üzerinden uzak bölgelere bağlanmasını sağlayan güçlü bir araç VPN veya sanal özel ağdır. Bir kullanıcı VPN’lerine bağlanmak için Windows, Linux veya Apple Mac dahil olmak üzere çok çeşitli ağ geçitleri arasından seçim yapabilir. Bu tür bir hizmetin kullanılmasıyla, bir şirketin güvenlik duvarı kapalıyken bile bir şirketin iç ağına uzaktan erişilebilir.

Bir istemci bilgisayar ve seçilen veya güvenilir bir SoftEther VPN sunucusu, SoftEther VPN yazılım programını kullanarak sanal bir özel ağ üzerinden bağlanabilir. Microsoft Windows XP gibi diğer programlara benzer şekilde çalışır ve istemci programının özel bir güvenlik duvarı cihazı gibi çalışmasını sağlar. SoftEther VPN Server’ın VPN’ye bağlanma şekli, bu açıdan Microsoft Windows gibi diğer programlardan farklıdır. TCP/IP ve HTTP’yi destekleyen sanal özel ağ altyapısı, uygulamaların tamamen farklı ağ protokolleri (VPN) üzerinde çalışmasına izin verir. Bunu yaparak, kullanıcıların güvenlik duvarı kapalı olsa bile güvenli ağa tam erişim garanti edilir.

Yumuşatıcı, bu tür bir hizmeti sunmak için ICMP, FTP, IMAP, POP/SMTP ve USHOST dahil olmak üzere birçok protokol kullanır. Bu, VPN sunucusunun HTTP, SMTP, TCP/IP ve POP/SMTP gibi bir dizi yaygın İnternet tarama protokolünü desteklemesini sağlar. Bu cihazlar, mevcut protokoller sayesinde, kablosuz erişim noktaları, Wi-Fi, çevirmeli bağlantılar ve GPRS gibi mobil veri bağlantıları dahil olmak üzere kablolu veya kablosuz bağlantı üzerinden erişilebilen her türlü genel ağa erişebilir. Güvenlik ve ölçeklenebilirlik nitelikleri nedeniyle SoftEther VPN, birçok şirketin kurmayı kullanışlı bulduğu popüler bir iş çözümüdür.

SoftEther VPN (2023) İndir Türkçe Son Sürüm Ücretsiz

SoftEther VPN Nasıl İndirilir?

Aşağıdaki butona basarak direkt indirebilirsiniz.

  • Lisans: Ücretsiz
  • Yayımcı: SoftEther Project
  • Boyut: 49.1 MB
  • Arayüz: İngilizce
  • Sistem: Windows  

[acf field=”buton_sablonu”]
Virüs taraması yapılmıştır ve %100 güvenlidir.


Yayımlandı

kategorisi

yazarı: