Spiderman 3 Örümcek adam oyunu Bedava İndir Ücretsiz Demo Yükle Deneme Sürümü Download

Dünyanın en popüler, en sevilen süper kahramanının yeni maceralarına Spiderman 3 ile davetlisiniz.

Senaryosunun tamamı ile 3. filmden alındığı oyunda bu sefer tam olarak örümcek adamı bilgisayarlarımızda hissedebiliyoruz. Şehrin grafikler inanılmaz derecede gerçekçi yapılmış. Gökdelen çok büyük. Yine ağlarımızı kullanarak gökyüzünde özgürce hareket edebiliyoruz. Bu sefer farklı olarak 2 ağı birden kullanabiliyoruz. Dövüş sahnelerinde de kolaylıklar sağlanmış ve daha eğlenceli hale getirilmek için çok çaba sarf edilmiş. Bölümlerde ilerledikçe dövüş stilleriniz daha da gelişiyor. Başlarda size bununla ilgili ufak bir ders verilecek zaten. Hareketleri öğrendikten sonra yapamayacağınız şey yok. Gerçekten inanılmaz hareketler yapılıyor. Gerçek bir örümcek kadar hızlı ve çeviksiniz bu oyunda diğerlerine nazaran. Seslendirmeler önceki oyunda olduğu gibi film karakterleri tarafından seslendirilmiş.
Bu son oyun ile kendinizi gerçek anlamada bir örümcek adam olarak hissedebilirsiniz. Kontroller ve oyun sistemi bunu sağlayacak seviyede. Hadi durmayın bu heyecan dolu maceraya katılın. İyi eğlenceler.
Min. Sistem:
Windows 2000/XP/Vista, Pentium 4 2.8 ya da eşdeğeri, 1GB(XP) 1.5 GB(Vista), 256 MB Shader Model 3 destekli ekran kartı(7300GT+,X1300+), 6 GB HDD Alanı
indir
  • Lisans :Demo
  • Boyut :979.89KB

Yayımlandı

kategorisi

yazarı: