İçeriğe geç

WWE Smackdown vs Raw Amerikan güreşi oyunu Bedava İndir Ücretsiz Demo Yükle Deneme Sürümü Download

How-To-Install-WWE-Smackdown-vs-RAW-Game-Without-Errors.jpg (1024×640)

Amerikan güreşi meraklıları için hazırlanmış bu oyunu oynarken yerinizde duramayacaksınız.

Jeff Hardy ve arkadaşları size eşlik ederken keyifli vakit geçireceksiniz. Gerçeğini aratmayan oyunda görmüş olduğunuz bütün hareketleri deneyebilirsiniz. Tek yapmanız gereken oyunu bilgisayarınıza kurmak ve eğlencenin tadını çıkarmak olacaktır.
Oyunu kurduktan sonra menüden tek maç mı yoksa turnuva maçı mı yapmak istediğinizi belirleyebilirsiniz. Oyunda pek çok yeni karakter ve hareket bulunmaktadır.
27 ayrı Amerikan güreşçisi oyunda yerini almış sizi bekliyor. Hazırsanız hemen başlayalım. Bol şanslar!
indir
indir
indir
indir
Alternatif indirme linki
indir
indir

Smackdown indir

blank
Bildiğiniz gibi ülkemizde de Smackdown tutkunlarının sayısı hızla artmaktadır. Oyunumuzun konusu Amerikan Güreşi’ dir. Bu oyunu oynarken zamanın nasıl geçtiğinin farkına varamıyacaksınız. Daha fazla uzatmadan oyunumuzun içeriğine geçelim.

WWE Smackdown VS Raw , menü ayarlamalarını düzenleyiniz. Smackdown oyununa başladığınızda sizlere görüntülü bilgiler verilmektedir. Menüden tek maçmı yoksa , turnuva maçlarına mı katılmak istediğinizi seçebilirsiniz. Oyunumuzda diğer serilere göre bir çok yenilik bulunmaktadır. Örneğin yeni hareketler ve yeni karakterler bu yeniliklerin başında gelmektedir.

WWE Smackdown VS Raw oyununda 27 tane Amerikan güreşcisi bulunmaktadır. Bunların içinden en iyi güreşciler Ric Flayer, Ray Mystreio, Triphle H, The Rock ve Batista’ dır. Oyunumuza bunların yanında yeni spikerler ve dövüş alanlarıda eklenmiştir.

WWE Smackdown VS Raw oyunun görsel ve ses efektleri gayet başarılı bir şekilde tasarlanmıştır. Özelikle oyuncuların tasarımları neredeyse gerçeğe çok yakın bir şekilde çizilmiştir. Bunlara birde ses efektleri eklenince oyunumuzun tam anlamıyla mukemmel bir hal alıyor. Özelikle oyunumuzda bulunan spikerler oyunu daha bir havaya sokmayı başarmış.

Sonuç olarak dövüş oyunları seven ziyaretçilerimize WWE Smackdown VS Raw oyununu önerebilirim. Oyunun görsel ve ses efektleri gayet hoştur. WWE Smackdown VS Raw Trailer aşağıda bulunan download linkinden indirebilirsiniz

indir

indir

 • Lisans :Deneme Sürümü –
 • Boyut :760 KB
 • Versiyon :2011
 • Dil :İngilizce

10 Bu sayfaya yorum yaz

  1. blank

   Uyarın için teşekkür ederim. biraz önce linki güncelledim ve alternatif bir kaç indirme bağlantısı daha ekledim. şuanda hepsini test ettim ve çalışıyor sorunsuz. iyi oyunlar…

  1. blank

   ya güzel kardeşim bu sayfada paylaştığım linkler dünyanın en güvenilir, en büyük, en popüler ve en temiz program indirme sitelerinin linkleridir. bundan dolayı saçma sapan virüs uyarısında bulunarak insanları yanlış yönlendirmeyin. senin program indirmeyince virüsmü olmuş oluyor. ayıptır!!!

Kıymetli Yorumlarınız:

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir