Ana Sayfa Araçlar Sistem Araçları Start Menu 7 Türkçe İndir Windows 8 İçin En Güzel Başlat Menüsü...

Start Menu 7 Türkçe İndir Windows 8 İçin En Güzel Başlat Menüsü (Ücretsiz)

Standart Windows 8 menüsünden sıkıldınız mı? Eski Windows XP ve Windows 7’deki başlat menüsünü mü özlüyorsunuz? Size onlardan bile çok daha güzel, pratik ve faydalı bir başlat menüsü teklif ediyorum: Star Menu 7. Bu program hiçbir şekilde sistem dosyalarını değiştirmediği için içiniz rahat bir şekilde deneyebilir ve beğenmezseniz sorunsuz bir şekilde kaldırabilirsiniz.

Bu programın geliştirici tasarım aşamasında insan beyninin görsel verilerle çalışma şeklini göz önünde bulundurarak ortaya mükemmel bir yazılım çıkardı. Start Menu 7 programını kullanmanın neden bu kadar kolay olduğu ve neden yediden yetmişe herkesin rahatlıkla kullanabildiği sorusunun cevabı sanırım budur.

Windows 8 Başlat Menüsünü Bu Harika Menüyle Değiştirin

Menüdeki tüm elemanlar alfabetik olarak sıralandı. Böylece ismini bildiğiniz tüm programları, komutları ve dosyaları hızlı ve kolay bir şekilde bulabilirsiniz.

Bilgisayarınızdaki herhangi bir konumu (klasör yada dizin) tek tıklamayla kolayca açabilirsiniz.

Start Menu 7 içindeki elemanları değiştirebilir, sırasını değiştirebilir veya yenilerini ekleyebilirsiniz. Dolayısıyla en çok kullandığınız klasörleri, popüler dizinleri ve sanal klasörleri bu menüye ekleyerek hemen pratik bir biçimde ulaşabilirsiniz.

Daha nadir olarak işinize yarayan şeyleri menüye eklemeden kolayca açmak için özel RUN (Çalıştır) butonunu kullanabilirsiniz.

Start Menu 7 programının özelleştirilebilir bir Güç Butonları (Power Buttons) paneli bulunuyor.

Power Timer (zamanlayıcı) özelliği sayesinde güç yönetimi işlemlerini dilediğiniz kadar geciktirebilirsiniz (bekletebilirsiniz).

Bilgisayarınıza yüklenmiş olan tüm programları tek tıklamayla açabilirsiniz.

Sekmeli menü sayesinde aynı boyuttaki ekrana çok daha fazla eleman ekleyebilirsiniz. Herhangi bir klasörü veya sürücüyü farklı bir sekme altına ekleyip yönetebilirsiniz.

Start Menu 7 İndirmek İçin Buraya Tıklayınız

Olmaz ama eğer olur da üstteki resmi indirme linki çalışmazsa, alternatif olarak buraya tıklayıp direk olarak bizim sunucumuz üzerinden orijinal kurulum dosyasını indirebilirsiniz. Üstelik kesinlikle reklamlar yok ve beklemek (geri sayım) yoktur.

  • Lisans: Ücretsiz
  • Yayımcı: OrdinarySoft
  • Boyut: 5.8 MB
  • Arayüz: Türkçe
  • Sistem:Windows 10 dahil olmak üzere Windows 8 ve Windows 7 işletim sistemlerinde kullanabilirsiniz.

Start Menu 7 Programı Bilgisayarıma Zarar Verir Mi?

Programın orijinal kurulum dosyasını Virustotal.com sitesine yükleyerek onlarca antivirüs programı ile tarama gerçekleştirdim ve sonuç raporuna göre Start Menu 7 programı %100 temiz ve güvenli bir yazılımdır yani hiçbir zararlı yazılım (virus, trojan, casus yazılım vs) kesinlikle içermez. Dilerseniz antivirüs raporuna buradan bakabilirsiniz.


CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz