Steam (2023) İndir Türkçe Son Sürüm Ücretsiz

Steam (2023) İndir Türkçe Son Sürüm Ücretsiz

Windows PC için Steam indir Türkçe son sürüm ücretsiz!

Steam programı video oyunlarının dağıtımı için bir platformdur ve Counter-Strike ve Portal gibi oyunların arkasındaki stüdyo olan Valve Software tarafından geliştirildi.

Başlangıçta şirketin kendisi tarafından oluşturulan oyunların dağıtımı için bir portal olarak tasarlanmasına rağmen, şimdi 3. şahıslar tarafından oluşturulan oyunları dağıtmak ve sosyal ve topluluk özelliklerini içerecek şekilde geliştirilmiştir.

Bilgisayar oyunları oynamayı seviyorsanız ve çok çeşitli seçeneklere sahip olmayı seviyorsanız Steam sizin için doğru program olabilir.

PC oyunlarından hoşlanan herkes bu programa sahip olmalıdır

Elinizin altında birkaç oyun var.

Video oyunları oynamayı seven herkesin, özellikle de PC’de oynamayı tercih edenlerin Steam’e, bir video oyun kütüphanesine ve dağıtım ağına ihtiyacı vardır. Platformu kullanarak çeşitli türlerden binlerce oyunu keşfedebilir, indirebilir ve satın alabilirsiniz ve bunlar bilgisayarınızda yer kaplamak yerine şirketin sunucularında depolanır. Steam arayüzü bazı işleri kullanabilir; beceriksiz ve modası geçmiş ve platformda yeniyseniz, buna alışmanız biraz zaman alabilir. Ancak, PC’nizi bir oyun kumandası/TV ile kullanıyorsanız Büyük Resim modunu kullanabileceksiniz. Bu basitleştirilmiş kontrol şeması, tüm platformu çok daha ulaşılabilir hale getirir. İmkanınız varsa kullanmanızı tavsiye ederiz. Uygulamayı nasıl kullanırsanız kullanın, genel olarak üç bölüme ayrıldığını keşfedeceksiniz: arkadaş ekleyebileceğiniz ve diğer kullanıcılarla iletişim kurabileceğiniz Topluluk ve yeni oyunlar satın alabileceğiniz Mağaza. Ayrıca, varsayılanları değiştirebileceğiniz, ebeveyn denetimleri ekleyebileceğiniz ve başka şeyler yapabileceğiniz geleneksel bir ayarlar bölümü vardır. Mağazada yeni oyunlar satın almak için Steam Cüzdanını, ön ödemeli bir sistemi veya geleneksel bir kredi kartını kullanabilirsiniz. Ayrıca bazı oyunların ücretsiz olduğunu ve oyunların yüksek indirimlerle sunulduğu promosyonları izlemeniz gerektiğini unutmamak önemlidir. İçerik oluşturucular oyunlarını Steam’e eklerken herhangi bir aracı bulunmadığından, küçük şirketler için nispeten uygun maliyetlidir ve satış süreci çok daha çeviktir.

Bir başka iyi özellik de, zaten tanıdığınız arkadaşlarınızla oynamanıza ve yeni arkadaşlar edinmenize olanak tanıyan sosyal yönüdür. Hayranların toplulukla paylaşmak üzere hayran resimleri ve diğer içerikleri yükleyebileceği daha genel sosyal özelliklere ek olarak, maçları planlamanıza olanak tanıyan bir sohbet aracı da vardır. Kendi başınıza video oyunları oynamaktan hoşlanıyorsanız (veya çocuklar bunu oyun oynamak için kullanıyorsa) bu sosyal bileşeni tamamen yok sayabilirsiniz.

Genel olarak, Steam son derece iyi çalışıyor, ancak belirli sayıda başlık topladıysanız, kitaplığınızı basitçe yönetmek zor olabilir ve Mağaza’da gezinmek her zaman bir acıdır. Arayüz bazen garip davranıyor ve gecikiyor, ancak bu nadiren oyunları etkiliyor. Oyuncular arkadaş canlısı kişilerdir ve çevrimiçi bir ton destek (alışveriş ipuçları ve resmi olmayan incelemelerin yanı sıra) vardır. Ara sıra hizmet kesintileri dışında, Steam desteği de mükemmeldir, bu nedenle büyük sorunlar nadirdir.

Bu program hangi platformlarda kullanılabilir?

Bu durumda Windows için Steam kullanılır. Ek olarak, Linux, Mac ve mobil platformları destekler.

Tercih edilebilir bir alternatif var mı?

Steam’in birkaç alternatifi var, ancak hangisinin kullanılacağı, oyunlarınızın halihazırda nerede saklandığına ve gelecekte nereden satın almayı planladığınıza bağlı olacaktır. Epic Titles Store, Itch.io ve Origins gibi alternatifler var, ancak istediğiniz oyunları içermiyorlarsa, fikrinizi değiştirme ihtimaliniz yok. Eğer yaparlarsa, kendinizi birçok oyun platformunu kullanırken bulabilirsiniz.

Bizim görüşümüz;

Her iki dünyanın da en iyisine, oyunlarınızı Steam üzerinden indirip satın alarak sahip olabilirsiniz. Pek çok oyun yaratıcısının tercih ettiği platform olması nedeniyle, hem büyük hem de daha bağımsız oyunlar her zaman harika bir ürün yelpazesine sahiptir. Kullanıcı arayüzü mevcut biçiminde bazı iyileştirmeler kullanabilir, ancak platformu daha büyük bir ekranda veya TV kontrollerinde kullanacak kadar şanslıysanız, Büyük Resim görüntüleme seçeneği birçok sorunun üstesinden gelir. Bu kadar çok sayıda oyun, kullanıcı ve veriyle uğraşmasına rağmen, Steam bazen sorunlu veya sadece garip olabilir. Yolculuğunuza hemen devam edebilirsiniz.

Steam (2023) İndir Türkçe Son Sürüm Ücretsiz

Steam Nasıl İndirilir?

Aşağıdaki butona basarak direkt indirebilirsiniz.

  • Lisans: Ücretsiz
  • Yayımcı: Valve Corporation
  • Boyut: 1.7 MB
  • Arayüz: Türkçe
  • Sistem: Windows  
  • Virüs Tarama0 / 17

[acf field=”buton_sablonu”]
Virüs taraması yapılmıştır ve %100 güvenlidir.


Yayımlandı

kategorisi

yazarı: