Steam Türkçe İndir

Valve tarafından geliştirilen inanılmaz oyun platformu

steam-22.png (300×199)

SteamHalf-Life‘ın yaratıcısıValve‘in oyun ve indirme/güncelleme yöneticisidir.

Left 4 Dead 2 gibi Valve’in oyunlarından herhangi birini satın alıp indirmenize izin veren Steam aynı zamanda diğer büyük geliştiricilerin oyunlarından ve ücretsiz demo ve videolardan da oluşan devasa bir kütüphaneye sahip. Oyunların listesi gittikçe büyüyor ve aynı zamanda oyun modları gibi ticari olmayan unsurları da destekliyor.

Bir Steam hesabı açmak ve ayarlamak oldukça kolay ve indirme yöneticisi çok kararlı. İnternet bağlantı hızınız ne olursa olsun bir indirmeyi yarıda kesme konusunda endişelenmenize gerek yok. Steam’den çıkarsanız, yeniden başlattığınızda indirmeleriniz sorun yaşamaksızın devam edecektir. Steam’in bu yeni sürümü, daha iyi bir haber akışı ve daha temiz bir görünüş ile çok daha gelişmiş bir arayüze sahip. Düzeni çok daha basit ve oyunlar, mevcut demolar ve videolar arasında hızla gezinebilmenize izin veriyor. Oyun istek listesi özelliği var ve oyun kütüphaneniz artık gerçek zamanlı arama ve düzenlenebilir kategorilere sahip.

Steam üzerinden oyun alarak belki oyunun kutusunu ve kullanma kılavuzunu kaçırıyorsunuz, ancak tüm son yama ve güncellemeleri otomatik olarak indirebiliyorsunuz. Çoğu zaman Steam üzerinde özel demolar ve kampanyalar mevcut ve gruplara katılmanızı online oyun oynayabileceğiniz kişileri bulabilmenizi sağlayan harika bir topluluk hizmeti var. En büyük olumsuz özelliği ise istemcinin çok sık otomatik güncelleme yapması.

Steam dünyadaki bütün oyunları satmıyor olabilir, fakat bulabileceğiniz en iyi PC oyunlarından bazılarını sunan mükemmel bir indirme uygulaması ve PC oyunlarında bulunan en iyi topluluk özelliklerine sahip.

Artıları

  • Kullanımı kolay
  • Kararlı indirme yöneticisi
  • Harika topluluk özellikleri
Eksileri

  • Biraz kısıtlı bir kütüphane
  • İstemci çok sık güncelleme yapıyor

Steam İndir

Boyut: 1.59 MB

Lisans: Ücretsiz


Yayımlandı

kategorisi

yazarı: