İçeriğe geç

Game Booster 2019 Türkçe Son Sürüm

Daha iyi oyun deneyimleri için Windows’unuzu ayarlayın!

Game Booster

Dünyanın En İyi Oyun Hızlandırma Programı Olan Game Booster 2016 sürümüyle hala tamamen ücretsiz ve şimdi de tamamen Türkçe dil desteğiyle karşınızda!

Game Booster sisteminizdeki fazlalıklardan kurtulup ayarları değiştirerek oyunları daha iyi çalıştırabilmeyi amaçlıyor. En kalitelioyun bilgisayarına herkesin maddi gücü yetmez ve internette dolaşmaktan, müzik dinlemekten oyun oynamaya kadar her şey için tek bir sistem kullanırız.

Yeni oyunlar çok fazla sistem kaynağı kullandığı için, onları düzgün çalıştırabilmek diğer uygulamaları kapatmayı gerektiriyor. Game Booster, çevrimiçi oyunlar, atış veya yarış oyunları gibi her çesit oyun için gerekli olan RAM‘i boşaltan, bu tip birçok işlemi bir tıklamayla gerçekleştiren sade bir program.

Oyun oynamayı iyileştirmesinin yanında, Game Booster sistem kaynaklarına aç olan herhangi bir programı çalıştırmanıza yardımcı oluyor. Game Booster’ın kendisi çok az işlemci kullanıyor ve birçok programı tek bir tıkla kapatıp açmaya olanak sağlıyor.

Game Booster’ı supriz miktarda RAM’i boşaltmada basarılı bulmamıza rağmen, program insanların her zaman calıştırdıkları diğer uygulamaları da (iTunes gibi) kapatabilme yetisi ile geliştirilebilir. Şimdilik kapatılması gereken programların listesini düzenlemenin bir yolu yok.

Game Booster mucizeler yaratmayacak ama sisteminizden fazlalıkları alıp oyunlarınızı düzgün bir şekilde çalıştırmanıza yardımcı olacak.

Artıları

  • Birçok işlemi aynı anda durdurur
  • Az yer kaplar
  • Şık arayüz görünümü

Eksileri

  • Uygulama listesi düzeltilemiyor

Boyut: 4 MB

Dil: Türkçe

Lisans: Ücretsiz

Game Booster İndir

Game Booster

Game Booster

Kıymetli Yorumlarınız:

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir