Avasr Free 2019 Türkçe Son Sürüm

Avast Free Antivirus 2019 Türkçe Ücretsiz Sürümü

Türkçe ve ücretsiz antivirüs programı söz konusu olunca akla hemen Avast Free Antvirus Gelir!

Avasr Free 2019 Türkçe Son Sürüm

Avast’ın son sürümünü kullanmaya başlar başlamaz, yıllar içinde ne kadar büyük bir yol katettiğini hemen fark edeceksiniz. Antivirüs testleri listesinin her zaman en üst basamaklarında yer alan Avas’ı uzun uzadıya inceledik. İşte Avast ile ilgili bilmeniz gereken her şey…

Cezbedici görsellik

Genellikle burada, yani Teknolib‘te avast!’a oldukça fazla zaman ayırıyoruz, bu yüzden en yeni sürümü (2019) inceleme konusunda oldukça heyecanlıydık. Yeni başlayanlar için (iyi görünen, fakat yine de biraz zaman alan) pürüzsüz yükleme süreci ve kullanıcı dostu ve açık arayüzü ile gayet usta işi görünüyor. Arayüz Avast Free 2018’in arayüzüne oldukça benziyor fakat daha fazla seçeneğin bulunduğunu programı açar açmaz görüyorsunuz.

Geliştirilmiş kurulum seçenekleri

Kurulum sırasında fark edeceğiniz bir başka yeni özellik de programı bilgisayarınıza ikinci koruma hattı olarak yükleme özelliği. Kurulumu tamamlamadan programdan en üst düzeyde faydalanmanızı sağlayan birçok kurulum seçeneği de bulunuyor. Tabi eğer ayrıntılarla uğraşmak size göre değilse, standart kurulumu da tercih edebilirsiniz.

Geliştirilmiş güvenlik

avast! Free Antivirus sürüm 2019’da başka ne yenilikler var? İlk olarak yazılımın geliştiricisi, bir antivirüs yazılımından beklediğimiz üzere güvenlik alanında kayda değer güncellemelerin mevcut olduğu konusunda bizi temin ediyor. Kullanışlı bir İstatistikler modülünün yanı sıra, probleminize çözüm arayacak avast! ekibine bir destek paketi oluşturup göndermenize imkan sağlayan kapsamlı bir Destek fonksiyonu da bulunuyor.

Yeni özellikler

Yazılımın yeni eklenen en kullanışlı fonksiyonları AutoSandbox özelliği ve Uzaktan Yardım özelliği. AutoSandbox özelliği, avast!’ın potansiyel olarak tehlikeli gördüğü yazılımları otomatik olarak bir sandbox içerisine taşımasını sağlar, böylece yazılım bilgisayarınıza zarar veremez. Bu seçeneğin uygulanmayacağı yazılımları genel ayarlar ekranında belirleyebilirsiniz.

Uzaktan yardım

Uzaktan Yardım özelliği çok büyük beklenti uyandırmasa da aslında çok faydalı bir özelliktir. Bu özellik sayesinde farklı bir kullanıcıya bağlanabilir veya kullanıcının bilgisayarınıza bağlanmasını sağlayabilirsiniz, böylece bilgisayarınızdaki veya diğer kullanıcıların bilgisayarlarındaki sorunlar hakkında karşılıklı destek alışverişinde bulunabilirsiniz (özellikle teknik destek ekibi dahil olduğunda). Tabi bunun için iki tarafın da avast! Free Antivirus 2019’u kurmuş olması gerekir, yine de bizce bu oldukça işe yarayacak bir özellik.

Artıları

  • Yenilenmiş kurulum ve arayüz
  • Uzaktan Yardım
  • İkincil koruma olarak yükleme imkanı
  • Dahili masaüstü aracı

Eksileri

  • Bazı kullanıcılar tarama işleminin yavaşlığından şikayetçi

Avast Antivirüs Ücretsiz Sürümü İndir

Boyut: 6,04 MB

Lisans: Ücretsiz

Dil: Türkçe


Yayımlandı

kategorisi

yazarı: