KMPlayer Türkçe Son Sürüm İndir

kmplayer-13-700x486.jpg (700×486)

Çoklu dosya biçimlerini destekleyen mükemmel bir ortam yürütücüsü

KMPlayer, AVI, ASF, WMV, AVS, FLV, MKV ve diğerlerini de kapsayan çok çeşitli dosya biçimlerini destekleyen hafif bir ses ve video oynatıcısıdır.

Önceleri bir ortam oynatıcısı seçmek çok kolaydı. Ancak yakın zamanda Winamp, Windows Media Player ve hatta iTunes gibi klasik ortam oynatıcılara eklenen çok sayıda yeni özellik ve güncelleştirme, uygulamaları fazlasıyla şişirdi. Bu şişen uygulamalara taze bir alternatif arayanlar için, KMPlayer iyi bir alternatif olabilir.

Benzer bir uygulama olan UMPlayer gibi, KMPlayer da masaüstünde az bir yer kaplıyor ve minimalist arayüzü video oynatımını hızlı ve sorunsuz yapıyor. Oynatıcının arayüz dış görünümü tamamen değiştirilebiliyor ve her yeni parçada oynatıcının renginin değiştirilmesi gibi hoş estetik özellikler de mevcut.

Görselleştirmeler, eklentiler ve oynatma seçenekleri gibi

KMPlayer’i ayarlayıp özelleştirmenizi sağlayacak her türlü seçenek var. Ama KMPlayer’in en güzel özelliği, bunların açılışta zorunlu olarak görüntülenmek yerine siz istediğiniz zaman açılıyor olmaları.

KMPlayer hem ses hem video oynatabiliyor ve çok çeşitli dosya biçimlerini destekliyor; bu da uygulamayı bir kez kurduktan sonra başka bir oynatıcıya dokunmanıza artık gerek kalmaması anlamına geliyor. Görüntüyü netleştirmenize, resim özelliklerini değiştirmenize, filtre uygulamanıza ve hatta programın içinden video yakalamanıza imkan tanıyan çok sayıda görüntü aracı sayesinde, video oynatımı özellikle çok etkileyici.

Özelleştirilebilir, hafif ama güçlü bir video oynatıcı arıyorsanız, KMPlayer tam aradığınız şey.

Artıları

  • Fazlasıyla özelleştirilebiliyor
  • Kaynak kullanımı hafif
  • Birçok ses ve video biçimini destekliyor
Eksileri

  • Şimdiye kadar hiç yok

Boyut: 36 MB

KMPlayer Türkçe Son Sürüm İndir

Alternatif indirme linki 1

Alternatif indirme linki 2


Yayımlandı

kategorisi

yazarı: