TeamViewer Türkçe Son Sürüm İndir

Basit, hızlı ve güvenli masaüstü paylaşımı

teamviewer_1.png (555×439)

TeamViewer popüler ve kullanımı kolay bir masaüstü paylaşım aracıdır.

Arkadaşlarınız ve akrabalarınız bilgisayardan biraz anladığınızı fark ederlerse, her şey biter. Sanki daimi ve ücretsiz bir bilgisayar destek hizmeti sunuyormuşsunuz gibi sizden çok çeşitli teknik konularda sürekli yardım isteyeceklerdir.

Neyse ki size el uzatması için TeamViewer 6’ya güvenebilirsiniz. TeamViewer çok sayıda arkadaşızın, akrabanızın ve hatta müşterinizin masaüstüne çok hızlı bir şekilde erişmenize olanak tanır. Dahası, uzaktaki kişinin hiçbir teknik beceriye sahip olmasını gerektirmez, bu da kullanımını inanılmaz derecede kolaylaştırmaktadır.

Kısmen Çevrimiçi Masaüstü Sunucusu’nda olduğu gibi, tüm yapmanız gereken karşı taraftaki kişiden de programı çalıştırmasını istemektir. TeamViewer’ı her çalıştırdığınızda size uzaktaki kişinin bilgisayarına erişmek için kullanılmak üzere eşi olmayan bir oturum numarası ve şifre verilecektir. Bu, TeamViewer’ın hem uzaktaki bir bilgisayara erişmek için, hem de uzaktan yardıma ihtiyaç duyduğunuz takdirde uzaktaki birisinin bilgisayarınıza erişmesi için kullanılabileceği anlamına gelmektedir.

Uzak masaüstünü sanki önünüzdeymiş gibi görüntüleyebilmenin yanı sıra, programın diğer özelliklerinden de faydalanabilirsiniz: bütünleşik sohbetistemcisi, dosya aktarım aracı, oturumu kaydetme imkanı ve daha fazlası.

TeamViewer’ın bu sürümü, ücretli sürümün kısıtlanmış halidir. Bu yüzden bazı ekstra bölüm ve fonksiyonlar mevcut değildir. Yine de uzak sistemlerdeki bazı küçük sorunları çözmeye veya bir başkasına bilgisayarda belirli bir görevi nasıl yerine getireceğini anlatmaya ihtiyaç duyduğunuzda faydalı bir yardımcıdır.

teamviewer_presentation.jpg (720×484)

TeamViewer, uzak sistemleri güvenli bir biçimde ve çok fazla teknik bilgiye ihtiyaç duymadan yönetmenize olanak sağlayan muhteşem bir masaüstü paylaşım aracıdır.

Artıları

  • Kullanımı oldukça kolay
  • Sohbet, ses ve görüntü desteği
  • Oturum kaydetme
  • Dosya aktarımı

Eksileri

  • Ücretsiz sürümde kısıtlamalar mevcut
  • Arkadaşlarınız veya akrabalarınız da programı kendi bilgisayarlarında kullanmayı öğrenmeliler!

TeamViewer Türkçe Son Sürüm İndir

Alternatif indirme linki:

TeamViewer Türkçe Son Sürüm İndir

Lisans: Ücretsiz

Boyut: 10 MB

Dil: Türkçe


Yayımlandı

kategorisi

yazarı: