Ana Sayfa Araçlar Veri Kurtarma Twitter Şifre Kırma Programı 2019 Unutulan Şifreyi Bulma Kurtarma Kayıtlı Şifreyi Görme

Twitter Şifre Kırma Programı 2019 Unutulan Şifreyi Bulma Kurtarma Kayıtlı Şifreyi Görme

SterJo Twitter Password Finder sayesinde daha önce Twitter hesabına giriş yaptığınız bir bilgisayarda unutulan Twitter şifresini kırabilir ve gerçek şifreyi öğrenebilirsiniz.

Normalde Google Chrome, Firefox, Internet Explorer, Safari, Edge ve Opera gibi ünlü tarayıcılar girilen şifreleri otomatik olarak kaydeder ve veritabanında saklı tutar.

SterJo Twitter Password Finder programı ise kaybettiğiniz veya unuttuğunuz Twitter şifresini bularak size gösterir. Yani kullanması son derece kolay olan bir Twitter şifre kurtarma yazılımıdır.

Zaten programı çalıştırdığınız zaman ana pencerede hangi tarayıcıdan Twitter hesabına giriş yapılmışsa, girilen kayıtlı şifreyi otomatik olarak gösterir. Sizin hiçbir şey yapmanıza gerek kalmaz. Kopyalamak istediğiniz şifrenin üzerine gelip sağ tıklayarak açılan menüden Copy Password seçeneğini seçin. Eğer kullanıcı adı ile birlikte şifreyi kopyalamak isterseniz Copy Twitter Login seçeneğini seçin. Eğer tüm şifreleri kopyalamak isterseniz Copy All seçeneğini seçin.

SterJo Twitter Password Finder İndir

Alternatif indirme linki.

Lisans: Ücretsiz.

İşletim sistemi: Windows 10/8/7/XP/Vista.


CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz