Tzip Türkçe İndir Dosyaları sıkıştırmak ve sıkıştırılmış dosyaları açmak için ücretsiz program indir

İnternetten indirdiğiniz filmler, müzikler, oyunlar ve programlar genellikle hep zip yada rar arşivlerinde olur. Bunları arşivden çıkarmak için bir arşiv yöneticisi programa ihtiyacınız var. Piyasada pek çok program bu işi yapabiliyor. Ama bunlar arasında başarılı olanlar ücretli yazılımlarken, ücretsiz olanlar genellikle kullanışsız ve kısıtlı özellikler sunan programlardır.

Nihayet en sonunda sıradan bilgisayar kullanıcısının kolaylıkla kullanabileceği ve her türlü dosya sıkıştırma veya sıkıştırılan dosyayı arşivden çıkarma işlemlerini pratik bir şekilde yapabileceği bir program çıktı.

Programımızın ismi Tzip olup kendisi tam 42 arşiv formatını desteklemektedir. Bunlar arasında  ZIP, ZIPX, RAR, 7z, ISO, IMG, ISZ, CAB, ARJ, ACE, ALZ, UUE, TAR, GZ, GZIP, TGZ, TPZ, bzip2, BZ2, BZ, TBZ, TBZ2, XZ, TXZ, LZH, LHA, Z, TAZ, XPI, JAR, WIM, SWM, RPM, XAR, DEB, DMG, HFS, CPIO, LZMA, LZMA86 ve SPLIT gibi en popülerleri de yer alır.

Ayrıca bilgisayarda istediğiniz dosyayı Tzip programının üzerine sürükle bırak yaparak sıkıştırabilir ve arşiv dosyası oluşturabilirsiniz.

Dilinin Türkçe olması ve hiçbir ücret talep etmemesi programı bir adım öne geçiriyor.

Tzip Türkçe İndir

Alternatif indirme linki

Lisans: Ücretsiz

Boyut: 2.67 MB

Dil: Türkçe


Yayımlandı

kategorisi

yazarı: