Ücretsiz IP Adresi Gizleme Programı Bedava İndir

X-Proxy yazılımı ile internette IP adresinizi gizleyerek anonim bir şekilde gezinti yapabilirsiniz. Bu yazılım sayesinde hiç kimse sizin IP adresinizi göremez.

Bilindiği üzere kimlik hırsızlarının web aktivitelerinizin izlenmesinde ve gizli bilgilerinize ulaşmalarında IP adresinizi bilmeleri yeterli oluyor. Hackerler ve devlet bile sadece IP adresiniz üzerinden sizi bulunduğunuz yere kadar tespit edebilmektedirler. Bunun yanında gezinti yaptığınız web sayfalarında yine IP adresiniz ile iz bırakıyorsunuz. İşte tam burada devreye X-Proxy giriyor.
X-Proxy programı sayesinde IP adresinizi değiştirerek kimlik hırsızları ve hackerlere karşı sisteminizi koruma altına almış oluyorsunuz. İnternette anonim sörf yapmanızı sağlayan bu yazılım sayesinde korsanlara karşı saldırı riski ortadan kalkmaktadır. Sadece bir tıklama ile IP adresinizi değiştirebilirsiniz.
Yazılım modern tasarlanmış arayüzü ve kolay kullanımı ile kullanıcılara ücretsiz olarak sunulmuştur. Internet Explorer, Google Chrome ve Mozilla Firefox uyumludur. Proxy ayarlarını yazılım otomatik olarak algılamakta ve belirlemektedir. Program sadece İspanyolca, İngilizce ve Portekizce olmak üzere 3 dili desteklemektedir.
indir
Alternatif indirme linki:
indir
  • Lisans :Ücretsiz
  • Boyut :290 KB
  • Versiyon :1.0.7
  • Dil :İngilizce

Yayımlandı

kategorisi

yazarı: