Ana Sayfa İnternet En İyi IP Değiştirme Programı (2022) Ücretsiz %100 Çalışıyor

En İyi IP Değiştirme Programı (2022) Ücretsiz %100 Çalışıyor

Ip Degistirme Programi Ucretsiz 1

Windows ve Mac bilgisayarlar için en iyi ip değiştirme programı arıyorsanız, sizlere tamamen ücretsiz ve Türkçe olan Your Freedom adlı programı tavsiye ediyoruz.

Yasaklı sitelere giriş için bulabileceğiniz en iyi program Your Freedom diyebiliriz.

Your Freedom tamamen gönüllülerin hazırladığı büyük bir projenin ürünüdür ve arkasındaki kitle tarafından sürekli geliştirilmektedir.

Bu program çok farklı yöntemler kullanarak ip adresinizi gizler ve farklı bir ülkenin ip adresi ile değiştirir.

Böylece sizin gerçek kimliğinizi kimse bulamaz ve belirli ülkelerde örneğin Türkiye’de yasaklanan sitelere özgürce giriş yapabilirsiniz.

Indir

Alternatif IP Değiştirme Programı: IP Changer

Alternatif Ip Degistirme Programi 4

İnternette yasak tanımayan kullanıcılardansanız, her siteye kolayca erişmek istiyorsanız eğer bu programı bilgisayarınıza kurmalısınız.

Program internetteki yasakları kaldırarak her siteye ulaşmanıza imkan vermektedir. IP Changer kullanıcılara İngiltere IP adresleri üzerinden erişim imkanı tanımaktadır. Programı kullanarak dijital kimliğinizi de koruyabilirsiniz.
Sitelerde herhangi bir iz bırakmadan, sıradan biri olarak gezmenizi sağlayan bu yazılım güvenlik konusunda da tam koruma sağlamaktadır. Program dijital kimliğinizin korunmasının yanında internet alışkanlıklarınızın takip edilme ihtimalini de önlemektedir.
Program gerekli durumlarda ekstra kalkan görevi de görmektedir. Son derece yararlı olan bu programı kullanmak çok kalaydır.
Indir
  • Lisans :Ücretsiz
  • Boyut : 2 MB
  • Platform: Windows

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz