War Front: Turning Point

RTS olarak bilinen gerçek zamanlı bir strateji oyunu olan War Front: Turning Point tamamen 2.Dünya savaşını konu alıyor.

Yani insanlığın yaşadığı en büyük savaşa katılacaksınız.

Oyunun yapay zekası ve grafikleri döneminin en gerçekçi örneklerini sunuyor.

Tekli oyun modu ve çoklu oyun modu seçeneği mevcuttur.

Bu oyunda gerçek ikinci dünya savaşında kullanılmayan silahları kullanma şansını yakalıyorsunuz. Bu noktada kullanılmadan imha edilen biyolojik silahlardan söz ediyoruz. Koca bir ordu ve özel askerleriniz bulunuyor. Bu özel askerlerden oluşan birliği doğru bir strateji ile kullanırsanız, savaşın seyrini lehinize çevirebilirsiniz.

War Front: Turning Point oyununda kazanmak için her zaman hızlı düşünmeli ve en doğru kararı vermelisiniz. Bu şekilde size verilen görevleri sırayla yerine getireceksiniz. Çeşitli görevler var ve bunlar birbirinden farklı. Başarısız bir görevin ardından telafisi için yeni bir görev veriliyor. Ama her görevin önemi farklı. Önceliği birincil görevlere verecek ama ikincil görevleri de çok ihmal etmeyeceksiniz.

Her ne kadar gerçek zamanlı bir strateji oyunu olsa da, oyunu birinci şahsın gözünden gösteren FPS kamerası da bulunmaktadır. Bu hem savaşları daha zevkli yapıyor hem de çok uzakları görmeyi sağlıyor.

Oyunun özel efektleri ve grafikleri on numara beş yıldız. Aynı şekilde seslendirme ve savaş sahnelerindeki sesler mükemmel.

Yapay zekası ve fizik motoru çıktığı dönemde olay olmuştu.

Herkese iyi oyunlar dileriz.

Olumlu Yanları

  • Grafik kalitesi muazzam.
  • Bilim kurgu kitaplarında göreceğiniz silahları kullanacaksınız.

Olumsuz Yanları

  • Oyundaki araçlar çok basit dizayn edilmiş.
  • Ufak ufak görüntü ve ses sorunları bulunuyor.

Yayımlandı

kategorisi

yazarı: