Ana Sayfa Grafik Windows Movie Maker

Windows Movie Maker

Fotoğraf sunumları oluşturmanın en kolay yolu

windows movie maker free download ile ilgili görsel sonucu

For Vista and Windows 7 kullanıcıları için: Windows Movie Maker, Windows Temel Parçalar’adahil bir uygulama. XP kullanıcıları içinMicrosoft Windows XP Service Pack 2’yi (SP2) yüklediğinizde Windows Movie Maker bilgisayarınıza otomatik olarak yükleniyor. Ayrıca indirilen bir program değil.

Windows Movie Maker, hepsi bir arada bir video düzenleme ve oluşturma uygulaması.

Fotoğraflarınızla video oluşturmanın çok karmaşık bir işlem olduğunu düşünüyorsanız tekrar düşünün ve Windows Movie Maker’a bir göz atın.

Giriş

Bu kullanımı kolay film oluşturma yazılımı sadece en iyi fotoğraflarınızı ve favori video klipslerinizi kullanarak tamamen özelleştirilebilir multimedya sunumları oluşturmanızı sağlamakla kalmıyor, aynı zamanda bunlara profesyonel bir his katacak bazı hoş video ve geçiş efektleri de içeriyor.

Kullanımı

Windows Movie Maker’in kullanımı gerçekten kolay: kullanmak istediğiniz tüm ortamları (resimler, video dosyaları ve hatta gerçek zamanlı alınan videolar) içe aktarın ve zaman çizelgesine sürükleyin. İstediğiniz kadar efekt ekleyin ve önizleme penceresinde hepsinin nasıl göründüğüne bakın. Windows Movie Maker’da filminize başlıklar ve isimler eklemenizi sağlayan özel bir araç bile var.

Ek özellikler

İşiniz bittiğinde, Windows Movie Maker videonuzu nerede kullanacağınıza bağlı olarak farklı biçimlerde dışa aktarmanıza izin veriyor: web sitesinde yayınlama, CD’ye yazma veya sabit diskinize kaydetme bu seçeneklerden sadece birkaçı.

Bunları söyledikten sonra, Windows Movie Maker’in film yapma deneyimi çok az olan veya hiç olmayan kişiler için olduğunu unutmayın. Ki bu da, daha ileri düzey kullanıcıların uygulamayı fazla kısıtlayıcı bulabileceği anlamına geliyor.

Windows Movie Maker’i kullanarak favori fotoğraflarınız, video klipleriniz ve bazı hoş geçiş efektleriyle kolayca video sunumları oluşturabilirsiniz.

Artıları

  • Kullanımı çok kolay
  • Görüntü ve videolarla çalışıyor
  • Çok sayıda video ve geçiş efekti içeriyor
  • Çeşitli biçimlere aktarılabiliyor

Eksileri

  • Gelişmiş kullanıcılar için fazla basit

Boyut: 1.2 MB – Lisans: Ücretsiz – Dil: Türkçe

Windows Movie Maker İndir – 32 MB

Alternatif indirme linki

Windows Movie Maker İndir – 64 MB


1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz