İçeriğe geç

Zoom (2023) İndir Türkçe Son Sürüm Ücretsiz

Zoom (2023) İndir Türkçe Son Sürüm Ücretsiz

Windows PC için Zoom indir Türkçe son sürüm ücretsiz!  

Sanal olarak bağlanmanın hızlı, sorunsuz bir yolu!

En yaygın kullanılan görüntülü arama ve çevrimiçi konferans platformlarından biri Zoom’dur. Programın çeşitli platformlarda kullanılabilen kullanıcı dostu arayüzü, konferanslar, web seminerleri ve sanal toplantılar düzenlemeyi kolaylaştırır. Hizmet, değişken fiyat seviyeleri sunduğu için hem iş kullanıcıları hem de özel kullanıcılar arasında popülerlik kazanıyor. Arkadaşlarınız, iş arkadaşlarınız veya müşterilerinizle iletişim kurmak istiyorsanız, Windows için Yakınlaştırma indirmesi harika bir seçenektir.

Windows PC’ler için kullanıcı dostu bir ortam

Yazılım çok çeşitli işlevler içermesine rağmen, Zoom Meetings şirketin ana odak noktası olmuştur. Bunu kullanarak HD görüntülü toplantılar ve aramalar planlayabilirsiniz. İletişim özelliği ayrıca aramaların metin dökümlerini indirmenizi sağlar. Konferansların ve toplantıların video kayıtları bile ödeme yapan üyelere uygun çevrimdışı erişim için sunulur.

Arayüzü nasıl görünüyor?

Yakınlaştırma, diğer iyi bilinen video konferans sistemlerinden daha kolaydır. Uygulamanın “Ana Sayfa” sayfası, ilk etkinleştirdiğinizde “Toplantıya Katıl”, “Yeni Toplantı”, “Planla”, “Ekranı Paylaş” gibi seçenekleri ve daha fazlasını gösterir. Her şey devasa simgeler olarak görüntülendiğinden, bir düğmeye tıklayarak ayarlara hızlı bir şekilde erişebilirsiniz. Yaklaşan tüm toplantılar “Toplantılar” kategorisi altında listelenir.

Bir toplantıya başladığınızda veya bir toplantıya katıldığınızda ekranda ek bir pencere belirir. Bu pencerenin altında çeşitli toplantı kontrolleri bulunabilir. Katılımcıların video akışı en üstte mevcut olacaktır. Zoom, konuşmacıyı anında tanır ve videolarını ortada görüntüler.

Hangi özellikler var?

Zoom, insanları sohbet yoluyla rasgele bağlamak için bir araç olarak oluşturulmasına rağmen rakiplerini hızla geride bıraktı. Dünyanın her yerindeki işletmeler, ekiplerle uzaktan iletişim kurmak için Zoom indirmeyi kullanmayı seviyor. Şirket, VoIP bağlantısı da dahil olmak üzere çeşitli yetenekler içeren uygun maliyetli seçeneklerle küçük işletmelere hizmet vermektedir.

Zoom Toplantıları sırasında ekranları paylaşabilme özelliği, aracı içerik projelerinde birlikte çalışmak için mükemmel hale getirir. Çağrı kalitesi söz konusu olduğunda, zoom üstündür. Yine de, herhangi bir video konferans programında olduğu gibi, güvenilir bir internet bağlantısına ihtiyacınız olacak. En önemlisi, Windows makinelerinde bağımsız bir yazılım indirmeyen kişiler yine de Zoom’a bir tarayıcı aracılığıyla erişebilir ve bu da rahatlama sağlar.

Sınırsız kullanıma ne dersiniz?

Şirketler sıklıkla ücretli üyelik planlarını tercih etse de, ücretsiz hesap yine de bir dizi faydalı özellik ile birlikte gelir. Örneğin, ücretsiz Zoom yazılımını kullanarak 100’e kadar katılımcıyla çevrimiçi toplantılar düzenleyebilirsiniz. Ekranda 49 kişilik bir ızgara görünümü olacaktır. Ücretsiz aramalar sadece 40 dakika sürse de, çoğu kullanıcı bu süreyi yeterli bulmaktadır. Aksine, bire bir görüntülü aramalar için zaman kısıtlaması yoktur.

Ev sahipliği yapabileceğiniz eşzamanlı toplantı sayısı bile Zoom tarafından kısıtlanmaz. Bu, uygulamanın ücretsiz sürümünü yalnız kullanıcılar için harika bir seçenek haline getirir. Ancak, ücretsiz sürümün ABD ve Birleşik Krallık’ta yönetim kontrolleri, idari kontroller, raporlar ve ücretsiz arama numarası hizmetinden yoksun olduğunu hatırlamak çok önemlidir.

Ücretsiz Zoom hesabı ile kayıtlı sanal toplantıları ve aramaları bulutta tutamazsınız. Bilgisayarınızda, yine de onları çevrimdışı olarak kaydedebilirsiniz. Windows, Android, iOS ve Mac cihazlar için Zoom, zengin özelliklere sahip bir video konferans, toplantı ve arama çözümüdür. Ekibinizle uzaktan iletişim kurmak için basit bir yöntemdir.
Herhangi bir yedek var mı?

Zoom tüm dünyada bir iletişim aracı olarak kullanılmasına rağmen, ABD’de kullanımı önemli gizlilik sorunlarını gündeme getirdi. Sonuç olarak, birçok kişi benzer programları arar. Güvenilir bir uygulama arıyorsanız en iyi seçenek Skype Kurumsal’dır. Windows PC’lerde görüntülü arama yapmak uzun zamandır endüstri standardı olmuştur.

Buna benzer şekilde, sıradan görüntülü sohbetler ve mesajlaşma ile ilgilenen herkes Facebook Messenger kullanmayı düşünebilir. Bir diğer mükemmel platform ise özellikle oyun içi sohbetler aracılığıyla diğer oyuncularla iletişim kurmak isteyen oyunculara hitap eden Discord.

Bizim görüşümüz

Şüphesiz, Microsoft Windows PC’ler için Zoom programı basit, kullanımı kolay ve ücretsiz bir video konferans uygulamasıdır. Küçük bir ekiple iletişim kurmanız gerekiyorsa ve ücretsiz hesaptaki zaman kısıtlamalarına aldırış etmiyorsanız, Zoom’u hiç düşünmeden deneyin.

İndirmemi öneriyor musunuz?

Evet, Zoom üzerinden indirmek akıllıca bir fikir. Aslında, bir kullanıcının uygulamada bir toplantıya katılma davetini kabul etmesi için bir hesap oluşturmasına bile gerek yoktur. Ek olarak, tarayıcı desteği ile dünya çapındaki bireylerle iletişim kurmanın sorunsuz bir yolu haline gelir.

Artıları

  • bir dizi ücretsiz özellik sağlar
  • HD görüntülü aramalara izin verir
  • esnek fiyatlandırma seçenekleri sunar

Eksileri

  • Periyodik gecikmeler

Zoom (2023) İndir Türkçe Son Sürüm Ücretsiz

Zoom Nasıl İndirilir?

Aşağıdaki butona basarak direkt indirebilirsiniz.

  • Lisans: Ücretsiz
  • Yayımcı: Zoom
  • Boyut: 19.1 MB
  • Arayüz: İngilizce
  • Sistem:Windows  
  • Virüs Tarama0 / 17

Programı İndir
İndirme işlemi başlatılıyor... Lütfen bekleyiniz...
Beklemeden indirmek için buraya tıklayınız.

Virüs taraması yapılmıştır ve %100 güvenlidir.

Zoom Windows için indir

Zoom Android için indir

Zoom Google Chrome eklentisi indir

Kıymetli Yorumlarınız:

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir