Nero Burning ROM (2023) İndir Türkçe Son Sürüm Ücretsiz

Nero Burning ROM (2023) İndir Türkçe Son Sürüm Ücretsiz

Windows PC için Nero Burning ROM indir Türkçe son sürüm ücretsiz!

Dünyanın en iyi yanan motoru Nero Burning ROM’dur. Yüksek kaliteli CD’ler, DVD’ler ve Blu-ray Diskler kopyalanabilir ve yazılabilir. Müzik dosyalarını dönüştürün ve ses CD’lerini kopyalayın. SecurDisc zaten var olan DVD-Video, BDMV ve AVCHD koleksiyonlarını yakabilir ve daha dayanıklı diskler üretebilir.

Nero, profesyonel CD, DVD ve Blu-ray Disc’teki kapsamlı deneyimi sayesinde en geniş sürücü yelpazesini destekler. Her zaman en yüksek kalibrede bir disk alacaksınız, bu yüzden rahatlayın. Kişisel müzik koleksiyonunuzla yüksek kaliteli MP3 Pro, kayıpsız FLAC ve diğer formatlarda bir CD veya DVD oluşturun. Profesyonel düzeyde Ses CD’leri üretin.

Nero Platinum 2022 Suite’e yükseltme, yazılım ormanının Multimedya Kralı’na erişmenizi sağlayacak!

DiscSpan seçeneğini kullanarak büyük dosyaları bölebilir ve çok sayıda diske yazabilirsiniz. Ek olarak, DiscSpan SmartFit, büyük dosyaları birçok diske otomatik ve etkili bir şekilde yayar. Mümkün olan en az sayıda CD’yi kullanmak için CD, DVD ve Blu-ray Disk gibi disk biçimlerini bile karıştırabilirsiniz. Program, verilerinizin karbon kopyasını çıkarmanıza yardımcı olur ve 32 adede kadar ayrı kayıt cihazında eşzamanlı kayıt yapılmasına olanak tanır. Nero Burning Rom 2022 En Son’dan daha iyi bir CD, DVD veya Blu-ray Disk yazma programı yoktur, bundan emin olabilirsiniz.

Hemen hemen tüm CDR/RW ve DVDR/RW sürücüleri, aynı zamanda mevcut DVD standartlarıyla uyumlu olan ve kullanıcılara her zaman yüksek kaliteli kayıt garantisi veren Nero Express tarafından desteklenir. Nero Express, acemi kullanıcılara ses, video ve veri CD’leri oluşturma sürecinde rehberlik edecek yardımcı bir sihirbaz sağlayarak, kendilerini rahat hissetmelerini kolaylaştırır.

Programın denenmiş ve gerçek yazma mekanizması ile yeni ölçütler oluşturun. Verileri içe aktarmak, çoğaltmak ve istediğiniz disk tipine yazmak mı istiyorsunuz? Verileri korumak ve korumak istiyor musunuz? Mümkün olduğunca güvenilir CD’ler mi üretmek istiyorsunuz? En iyi sonuçları garanti etmek için SecurDisc 4.0 ve daha birçok teknolojiyi kullanan PC için Nero Burning ROM’un en son sürümünü kullanmak sorun değil.

Nero Burning ROM İşlevsellik ve Öne Çıkanlar

Kendi yolunda yürü! PC’nizde, akıllı telefonunuzda veya MP3 cihazınızda dosya olarak saklamanız gerekiyorsa, Ses CD’lerinizi ve tek tek şarkılarınızı doğru ve hızlı bir şekilde gerekli formata dönüştürün. MP3, MP3 PRO’dan AAC’ye ve FLAC’den APE’ye – şarkı adları ve albüm bilgileri dahil – Nero Burning ROM 2022 Son Sürümde hepsi var. Entegre Gracenote® teknolojisi sayesinde, orijinal albüm resmi artık ses dosyasına dahil edilerek, çalma listelerinize göz atmanızı ve müziğinizin keyfini tam bir rahatlık içinde çıkarmanızı kolaylaştırır.

KOPYALA

Medya keyfinizi katlayın!

* Siz de birlikte film izlemek ve en sevdiğiniz müzikleri evde mi yoksa yolda mı dinlemek isterdiniz? CD’lerin, DVD’lerin ve Blu-ray Disc’lerinTM kopyaları, orijinallerine eşit veya onlardan daha iyi kalitede ve sesle yapılabilir. Ses CD’leri de orijinal albüm bilgileri, CD metni ve albüm görüntüsü dahil edilerek hemen kopyalanır.

YAKMAK

Multidisipliner ateşi başlatın! En değerli anılarınızı CD, DVD veya Blu-ray DiscTM üzerine kaydetmek istiyorsanız, sektörün en iyi özel çözümünden daha azına ihtiyacınız yok. Video disk yapılarınızı ve disk görüntülerinizi yeni ortama yazın veya ISO görüntüleri oluşturun. Sesi tercihlerinize göre özelleştirmenizi sağlayan filtreler, ek değişiklikler ve otomatik ses yükseltme sayesinde, yazdırılan müzik CD’leri artık daha da zengin bir sese sahip. Yeni araba radyonuz için, Gracenote® teknolojisi sayesinde artık MP3 CD’lerinde ve MP3 DVD’lerinde orijinal albüm sanatını da alabilirsiniz. Ayrıca CoverDesigner ile yaktığınız parçaları gerçek görsel sanat eserlerine dönüştürebilirsiniz.

KORUMAK

Değer verdiğin şeyler korunmalı! Güvenlik söz konusu olduğunda, SecurDisc 4.0 teknolojisi ile dosyalarınız mümkün olan en iyi ellerde, yani profesyonellerle hemen orada olacaksınız. Endüstri standardı 256 bit şifreleme, dijital imza ve şifre güvenliği sayesinde yakılan veri arşivinize sizden başka kimse erişemez. Nero, uzun ömür ve okunabilirlik ile eş anlamlı olduğu için, özelleştirilebilir veri yedekliliği sayesinde çizik diskler bile oynatılabilir olacaktır.

NOT: 14 günlük deneme sürümü.

Nero Burning ROM (2023) İndir Türkçe Son Sürüm Ücretsiz

Nero Burning ROM Nasıl İndirilir?

Aşağıdaki butona basarak direkt indirebilirsiniz.

  • Lisans: Deneme
  • Yayımcı: Nero AG
  • Boyut: 175.4 MB
  • Arayüz: Türkçe
  • Sistem: Windows  
  • Virüs Tarama0 / 13

[acf field=”buton_sablonu”]
Virüs taraması yapılmıştır ve %100 güvenlidir.


Yayımlandı

kategorisi

yazarı: