Avast Antivirüs Ücretsiz Sürümü

sponsorlu baglantilar

Etiketler:  Avast Antivirüs Ücretsiz Sürümü Gezginlerden İndir Bedava Ücretsiz 2014-2015 full,  Avast Antivirüs Ücretsiz Sürümü Gezginler Download Son Sürüm Türkçe Yeni Versiyon,   Avast Antivirüs Ücretsiz Sürümü Gezginlerden Yükle 32 Bit 64 Bit Windows 8 Windows 7 Xp Vista Mobil Pc Bilgisayar

Tamamen yeni ücretsiz antivirüs yazılımının son sürümü

avast-free-antivirus-23-700x492.png (700×492)

avast! Free Antivirus  , avast!’ın en yeni yazılımı ve bu harika antivirüs programının ne kadar yol aldığını görmenize imkan veriyor.

Cezbedici görsellik

 

Genellikle burada, yani Softonic’te avast!’a oldukça fazla zaman ayırıyoruz, bu yüzden en yeni sürümü inceleme konusunda oldukça heyecanlıydık. Yeni başlayanlar için (iyi görünen, fakat yine de biraz zaman alan) pürüzsüz yükleme süreci ve kullanıcı dostu ve açık arayüzü ile gayet usta işi görünüyor. Arayüz avast! 6’nın arayüzüne oldukça benziyor fakat daha fazla seçeneğin bulunduğunu programı açar açmaz görüyorsunuz.

 

Geliştirilmiş kurulum seçenekleri

 

Kurulum sırasında fark edeceğiniz bir başka yeni özellik de programı bilgisayarınıza ikinci koruma hattı olarak yükleme özelliği. Kurulumu tamamlamadan programdan en üst düzeyde faydalanmanızı sağlayan birçok kurulum seçeneği de bulunuyor. Tabi eğer ayrıntılarla uğraşmak size göre değilse, standart kurulumu da tercih edebilirsiniz.

 

Geliştirilmiş güvenlik

 

avast! Free Antivirus sürüm 7’de başka ne yenilikler var? İlk olarak yazılımın geliştiricisi, bir antivirüs yazılımından beklediğimiz üzere güvenlik alanında kayda değer güncellemelerin mevcut olduğu konusunda bizi temin ediyor. Kullanışlı birİstatistikler modülünün yanı sıra, probleminize çözüm arayacak avast! ekibine bir destek paketi oluşturup göndermenize imkan sağlayan kapsamlı bir Destekfonksiyonu da bulunuyor.

 

Yeni özellikler

 

Yazılımın yeni eklenen en kullanışlı fonksiyonları AutoSandbox özelliği ve Uzaktan Yardım özelliği. AutoSandbox özelliği, avast!’ın potansiyel olarak tehlikeli gördüğü yazılımları otomatik olarak bir sandbox içerisine taşımasını sağlar, böylece yazılım bilgisayarınıza zarar veremez. Bu seçeneğin uygulanmayacağı yazılımları genel ayarlar ekranında belirleyebilirsiniz.

 

Uzaktan yardım

 

Uzaktan Yardım özelliği çok büyük beklenti uyandırmasa da aslında çok faydalı bir özelliktir. Bu özellik sayesinde farklı bir kullanıcıya bağlanabilir veya kullanıcının bilgisayarınıza bağlanmasını sağlayabilirsiniz, böylece bilgisayarınızdaki veya diğer kullanıcıların bilgisayarlarındaki sorunlar hakkında karşılıklı destek alışverişinde bulunabilirsiniz (özellikle teknik destek ekibi dahil olduğunda). Tabi bunun için iki tarafın da avast! Free Antivirus 7’yi kurmuş olması gerekir, yine de bizce bu oldukça işe yarayacak bir özellik.

 

Artıları

  • Yenilenmiş kurulum ve arayüz
  • Uzaktan Yardım
  • İkincil koruma olarak yükleme imkanı
  • Dahili masaüstü aracı
Eksileri

  • Bazı kullanıcılar tarama işleminin yavaşlığından şikayetçi
Sponsorlu Bağlantılar
Program Eksperi 14 Mart 2013 0

Yorum Yazın - Program Hakkındaki Sorunlar ve Görüşler »

Lütfen yorumlarınızda crack, serial, license key gibi bilgiler yazmayınız. Ayrıca Rapidshare, Hotfile, Fileserve, Wupload, Uploadstation ve Filesonic vb. dosya paylaşım sitelerinden bağlantı paylaşmayınız.