Bus Driver

sponsorlu baglantilar

Etiketler:  Bus Driver Gezginlerden İndir Bedava Ücretsiz 2014-2015 full,  Bus Driver Gezginler Download Son Sürüm Türkçe Yeni Versiyon,   Bus Driver Gezginlerden Yükle 32 Bit 64 Bit Windows 8 Windows 7 Xp Vista Mobil Pc Bilgisayar

Eğlenceli otobüs kullanma simülasyonu

Image

Eğer bir gün kendi otobüsünüzün kontrolünü elinize almayı hayal ettiyseniz, Bus Driver’ı deneyin.

Bus Driver, işinizin yolcuları bir şehir ortamında taşımak olduğu şaşırtıcı derecede eğlenceli bir simülasyon oyunu. Göreviniz trafik kurallarına uyarken ve yolcuları sinirlendirmemeye veya yaralamamaya çalışırken bir yolculuk programına uyarak yolcu taşımak. Bus Driver tamamen gerçekçi olmak üzere tasarlanmış. Ancak beş farklı beceri seviyesi olsa ve yol kurallarına ve yolculuk programına uyduğunuz için bonus kazansanız da, gerçekçi oyun diye bir şey yok..

Farklı bölgeler, 30 rota ve günün farklı saatlerinde değişen hava şartlarıyla çok büyük bir şehir ortamında sürebileceğiniz beş otobüs var. Bus Driver’da okul otobüsü, turist otobüsü, şehir turu otobüsü ve hatta mahkum taşıma otobüsü gibi farklı otobüs türleri var. Bus Driver’daki tüm sürüş ortamı, sürüş alışkanlıklarınızı “öğrenen” bir Al sistemi sayesinde daha da gerçekçi hale getirilmiş.

Vektör grafikler biraz engelleyici ve basit düzeyde, oyun ise zaman zaman oldukça donuklaşabiliyor. Ancak otobüs veya genel olarak sims tutkunu olan herkes için Bus Driver çok eğlenceli bir oyun.

Artıları

  • Farklı otobüs türleri
  • İzlenecek yolculuk programları
  • Farklı zorluk seviyeleri
  • Şaşırtıcı derecede bağımlılık yapıcı
Eksileri

  • Oyun sınırlı
Sponsorlu Bağlantılar




Program Eksperi 27 Mart 2013 0

Yorum Yazın - Program Hakkındaki Sorunlar ve Görüşler »

Lütfen yorumlarınızda crack, serial, license key gibi bilgiler yazmayınız. Ayrıca Rapidshare, Hotfile, Fileserve, Wupload, Uploadstation ve Filesonic vb. dosya paylaşım sitelerinden bağlantı paylaşmayınız.