Ana Sayfa Araçlar Yedekleme Kurtarma Active UNDELETE İndir (Nasıl Kullanılır? Ne İşe Yarar? Nedir?)

Active UNDELETE İndir (Nasıl Kullanılır? Ne İşe Yarar? Nedir?)

[email protected] UNDELETE Data Recovery bir veri kurtarma programıdır ve bu araç sayesinde kaybolan veya silinen dosyaları geri getirebilirsiniz. USB flash bellek sürücüleri, dijital kameraların hafıza kartları, telefonların SD kartları ve bilgisayarın hard diskinden silinmiş olan tüm verileri kurtarabilir.

Active Undelete Veri Kurtarma Programı

Active UNDELETE Nasıl Çalışır? Nedir Ne İşe Yarar?

Dosyaları veya dokümanları sabit diskten ve Geri Dönüşüm Kutusu’ndan sildiğiniz zaman, eğer elinizde bir yedek yoksa, bu dosyaları geri getiremezsiniz. Başvuracağınız son çare bir veri kurtarma yazılımıdır fakat onlar da her zaman %100 işe yarayacak diye bir kaide yok. Bilgisayardan veri kurtarmak artık Active UNDELETE sayesinde oldukça basit. Bu araç sistemdeki disklerin bölümlerini kontrol ederek yanlışlıkla silinen dosyaları arar ve hangilerini istiyorsanız onları kurtarır.

Bu program başlıca dosya sistemlerinin hepsini destekler ve disklerdeki kurtarma amaçlı imajların oluşturulması, değiştirilmesi ve doğrulanmasına izin verir.

Active UNDELETE Nasıl Nasıl Kullanılır? Kullanımı

Programın ana penceresinin solundaki kısımdan yapmak istediğiniz işlemi seçiyorsunuz ve şifre çözücü fonksiyonları çalıştırarak kayıp verileri kurtarıyorsunuz. Sahip olduğu gelişmiş araçlar menüsü sayesinde sistemin tüm alanlarına hücum ederek gizli dosyaları silebilirsiniz.

Active UNDELETE programı tarama modunda çalışarak tüm gizli dosyaları bulur ve genellikle dosyaları ve klasörleri gizlemekten hoşlanan yasaklı sistem dosyalarına erişim sağlar. Ayrıca daha etkin veri kurtarma işlemi için sabit diski bölümlere ayırarak daha iyi yönetme ve tarama imkanı sunar.

Bu program minimum eforla dosya kurtarma hatta bölüm kurtarma konusunda en iyisidir.

Sitemizin Yedekleme Kurtarma kategorisinde yer alan Active UNDELETE programı hem Windows 32-bit işletim sistemleri hem de 64-bit Windows işletim sistemleriyle uyumludur. Kullanıcı arayüzünün dili İngilizcedir ve kullanım lisansı deneme sürümüdür. Boyutu yaklaşık 40 mb civarında olan Active UNDELETE programı tüm Windows sürümlerini destekler.

Active UNDELETE Nasıl İndirilir? Bilgisayara Nasıl Yüklenir?

[email protected] UNDELETE İndirmek İçin Buraya Tıklayınız:

Indir3.Png (213×54)

  • Lisans: Demo
  • Yayımcı[email protected] Data Recovery Software
  • Boyut: 40 MB
  • Arayüz: İngilizce
  • Sistem: Windows 11 / 10 / Windows 8 / Windows 7 / Windows Vista / XP

Active UNDELETE Kullanım Videosu


CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz