hwmonitor Bilgisayar donanımı izleme programı

HWMonitor İndir (Nedir? Nasıl Kullanılır?)

HWMonitor sayesinde bilgisayarın donanım bileşenlerini yakından izleyebilir ve sıcaklık, hız ve voltaj gibi değerlerini anlık takip edebilirsiniz. Böylece bu donanım bileşenlerinde potansiyel olarak ortaya çıkabilecek sorunları ve arızaları önceden tespit edip gerekli önlemleri alarak ömrünü uzatabilirsiniz.

hwmonitor Bilgisayar donanımı izleme programı

Milyonlarca insanın bilgisayarı var ama düzgün bir şekilde kullanmayı bilmiyor. Normalde yeni satın aldığınız ve ömrü 10 sene olarak lanse edilen bir bilgisayarı gerçekten 10 sene boyunca sağlıklı bir şekilde kullanmak istiyorsanız, sürekli bakmanız gereken çok sayıda veri var. Tabii ki hepimiz insanız ve bu verilere her zaman bakmak pek mümkün olmuyor. Hatta haftada bir bakmak bile başarı sayılır. Bundan dolayı sizlere HWMonitor programını tavsiye ediyorum. Bu araç sayesinde bilgisayarın sağlık durumunu her zaman tek tıkla kontrol edebilir ve muhtemel tehlikeleri gözden kaçırmanın önüne geçmiş olursunuz.

Bilgisayarın performansını ve kullanımını daima izlemek ve kontrol etmek isteyenler için HWMonitor programı çok basit ve kullanması gerçekten çok kolay.

HWMonitor sayesinde bilgisayarın voltaj, fan hızı ve diğer temel bileşenlerinin sağlık durumunu detaylı bir şekilde takip edebilirsiniz. Üstelik düzenli aralıklarla güncellenen ve bu nedenle gittikçe güçlenerek kullanıcıları daha memnun eden, gelişmiş bir araçtır.
Artık bilgisayarın bağımsız bileşenleri ile ilgili endişe etmenize gerek yok. HWMonitor ile kapsamlı bir araştırma yaparak bilgisayar sağlığını korumak için iyi yapılandırılmış detaylı bir rapor alabilirsiniz.

HWMonitor İndirmek İçin Buraya Tıklayınız

Yukarıdaki resmi indirme linki çalışmazsa, alternatif olarak buraya tıklayıp orijinal kurulum dosyasını bizim sunucumuzdan direk indirebilirsiniz (beklemek yok, reklam yok).
  • Lisans: Ücretsiz
  • Yayımcı: CPUID
  • Boyut: 1.2 MB
  • Arayüz: İngilizce
  • Sistem:Windows 

HWMonitor programı bilgisayarıma zarar verir mi? İçerisinde virüs var mı?

Böyle bir şey söz konusu dahi olamaz. Çünkü HWMonitor programının kurulum dosyasını bilgisayarıma indirip kendi antivirüs programımla tarattım ve temiz çıktı. Bu da yetmezmiş gibi çevrimiçi virüs tespit etme sitesi olan virustotal.com’a yükledim ve 69 farklı antivirüs programıyla tarama gerçekleştirdim. Ortaya çıkan sonuçlar HWMonitor programının kesin olarak güvenli ve %100 temiz bir program olduğunu ortaya koyuyor. Dilerseniz sonuç raporuna bizzat kendi gözlerinizle bakmak için buraya tıklayabilirsiniz.


Yayımlandı

kategorisi

yazarı: