alzip nedir alzip kullanımı

ALZip İndir (Nedir? Nasıl Kullanılır?)

ALZip tamamen ücretsiz ve farklı formatları destekleyen bir dosya sıkıştırma ve arşiv dosyası açma programıdır.

ALZip yapısal olarak kullanım kolaylığı ve hız için dizayn edilmiştir. Yani birinci sınıf bir sıkıştırma ve arşivleme yazılımıdır.

Çok sayıda sıkıştırma ve arşivleme formatını destekleyen ALZip bu konuda rakiplerini sollamıştır. Ayrıca kendi formatı olan EGG oldukça iyi bir sıkıştırma oranına sahiptir.

alzip nedir alzip kullanımı

ZIP, TAR, EGG

Bunlar desteklenen formatlardan sadece bazıları. EGG zaten kendisine ait olan bir dosya uzantısıdır.

Toplamda 40’dan fazla sıkıştırma ve arşiv formatını destekler.

Ayrıca BIN ve ISO gibi imaj dosyalarını da destekler.

ALZip programıyla kendiliğinden çalıştırılabilir EXE dosyaları oluşturabilir, büyük boyutlu dosyaları daha küçük parçalara bölüp kolayca transfer edebilir, AES-256 yöntemiyle dosyaları en güçlü şekilde şifreleyebilir, komut satırı fonksiyonlarıyla görevlerin otomatik olarak yapılmasını sağlayabilir ve antivirüs programınızla entegre olmasını sağlayabilirsiniz.

ALZip programının kullanım lisansı tümüyle bedava ve kullanıcı arayüzü İngilizcedir. ESTsoft Corp firması tarafından geliştirilen bu programın dosya boyutu yaklaşık 9,7 mb civarındadır ve tüm Windows işletim sistemlerini destekler.

ALZip İndirmek İçin Buraya Tıklayınız

Eğer yukarıdaki resmi indirme linki çalışmazsa, alternatif olarak buraya tıklayıp bilgisayara direk indirebilirsiniz. Bu programın kurulum dosyasını kendi sunucumuza yüklediğimiz için alternatif link daima çalışır ve orijinal kurulum dosyasıdır. Reklam yok, beklemek yok. Sorunsuz indirme garantisi veriyoruz.

  • Lisans: Ücretsiz
  • Yayımcı: ESTsoft Corp.
  • Boyut: 9.7 MB
  • Arayüz: İngilizce
  • Sistem: Windows 10 / Windows 8 / Windows 7 / Windows Vista / XP

Bu program ne kadar güvenli ve temiz?

ALZip programı %100 güvenlidir ve zararlı yazılım içermez. Çünkü bu programın kurulum dosyasını bilgisayarıma indirdikten sonra Virustotal sitesine yükleyerek tarama gerçekleştirdim ve sonuçlar kesin olarak güvenilir bir program olduğunu gösteriyor. Eğer sonuçlara bakmak isterseniz buraya tıklayabilirsiniz.


Yayımlandı

kategorisi

yazarı: