Ana Sayfa Araçlar Dosya-Sürücü Solid Converter PDF İndir (Nasıl Kullanılır Resimli Anlatım)

Solid Converter PDF İndir (Nasıl Kullanılır Resimli Anlatım)

Solid Converter PDF piyasadaki kullanması en kolay PDF dönüştürücülerden biridir ve PDF’yi en iyi şekilde Microsoft Word dosyası olan DOC’a çevirir.

Solid Converter Pdf 9.2 Ekran Görüntüsü

Gösterişli tasarımı ve temel akışı göz önüne alacak olursak, tasarımcısının bu mükemmel programda gayet iyi bir denge yakaladığını söyleyebilirim.

Programın arayüzü iyi organize edilmiş ve hiç kalabalık gözükmüyor. Ona rağmen fonksiyonları gayet iyi yönetebiliyorsunuz. Simgeler büyük ve karikatür gibi görünüyor. Ayrıca simgeler 4 bölüme ayrılmış. Başlangıç bölümünde (Getting Started) PDF dosyalarını dönüştürmek ve değiştirmek için 4 simge bulunuyor. Hemen yanında Haberler (News) bölümü var. Ekranın en altındaki Öğrenme Merkezi’nde (Learning Center) tüm işlemlerin nasıl yapıldığını adım adım anlatan kılavuzlar yer alıyor. Ekranın sağ tarafında ise Komuta Merkezi (Command Center) bulunuyor ve kullanıcılara dönüştürülen dosyayı ve nereye kaydedileceğini falan gösteriyor.

Bu programı hiçbir teknik bilgiye gerek kalmadan ve İngilizce dahi bilmeden yalnızca sezgilerinize dayanarak bile rahatlıkla kullanabilirsiniz. Dönüştürülecek dosyayı seçmek ve boyutunu ayarlamak gerçekten çok kolay.

Oysaki rakip programların bu adımı oldukça karışık ve kafa karıştırıcı. Fakat Solid Converter PDF programı işini çok iyi yapan ve hatasız çalışan bir araçtır. Yakalamış olduğu mükemmel balans nedeniyle tüm PDF format çevirme ihtiyaçlarınız için sizlere bu programın 15 günlük deneme sürümünü test etmenizi öneriyorum.

Solid Documents adlı şirket tarafından geliştirilen Solid Converter PDF programının kullanıcı arayüzü İngilizce ve kullanım lisansı bedava. Tüm Windows işletim sistemlerini destekleyen bu yazılımın boyutu yaklaşık 122 mb civarında.

Solid Converter PDF İndirmek İçin Buraya Tıklayınız

  • Lisans: Deneme
  • Yayımcı: Solid Documents
  • Boyut: 122 MB
  • Arayüz: İngilizce
  • Sistem:Windows 10

Bu program bilgisayarıma zararlı yazılım bulaştırır mı?

Kesinlikle hayır! Çünkü bu programın kurulum dosyasını bilgisayarıma indirdikten sonra Virustotal.com sitesine yükledim ve tarama gerçekleştirdim. Sonuçlar %100 temiz ve güvenli olduğunu yani hiçbir zararlı yazılım içermediğini garanti altına alıyor. İsterseniz antivirüs testi sonuç raporuna buraya tıklayıp bakabilirsiniz. Kısacası bu programı gönül rahatlığıyla indirip bilgisayara yükleyebilirsiniz. Kişisel bilgileriniz ve işletim sisteminiz kesin olarak zarar görmez. Yine de şüphe ediyorsanız, kendi antivirüs programınızla indirdiğiniz dosyayı taratabilir yada antivirüs programınız yoksa Windows’un içinde hazır olarak gelen Windows Defender adlı güvenlik programıyla tarama yapabilirsiniz.


CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz