bluesoleil dosya transfer etme programı

BlueSoleil İndir (Nedir Nasıl Kullanılır Ne İşe Yarar)

BlueSoleil tıpkı Bluetooth gibi çalışan ve cihazları birbirine bağlayarak aralarında dosya transferi yapmanıza imkan tanıyan bir bilgisayar programıdır.

Programı yükledikten sonra bilgisayarı yeniden başlatın 

İlk defa programı yükledikten sonra bilgisayarı yeniden başlatmanız gerekir. Çünkü programın yeni dosyaları güncellemesi lazım. Bluetooth cihazı açık olmalı. Ardından görünürlük ayarlarını etkin hale getirerek dosyaları transfer etmek istediğiniz cihazı bulunca (görünce) tıklayın.

bluesoleil dosya transfer etme programı

Uyumlu cihazları tarayıp bulur 

Tıpkı Bluetooth gibi, bu program da etraftaki tüm cihazları arar ve bulduğu cihazlar ile ilgili size bildirim yaparak dosya transferi yapma imkanı verir.

Tıpkı bir pazarlama aracı gibi çalışır

Yakın çevredeki Bluetooth uyumlu cihazlara mesajlar yollayarak ürün ile ilgili farkındalık yaratabilirsiniz. Bir cihazdan diğerine dosya transferi yapabilen basit bir yazılımdır. Fakat büyük boyutlu dosyaları transfer etmek ve eşitlemek biraz zaman alacaktır.

Dosya göndermek ve almak hantal ve külfetli olabilir. Özellikle de toplu işlem yapanlar için baş ağrısına dönüşebilir. Kablo kullanmaya gerek yoktur. Çünkü belirli bir etki alanında bulunan iki cihaz arasında kablosuz ağ oluşturur.

Sonuç olarak BlueSoleil programı temel Bluetooth fonksiyonuna ek olarak, sayısız özelliğe sahip olan güvenilir bir yazılımdır.

Bu yazımda Windows 10 ve Windows 8 ile uyumlu olan BlueSoleil programını kısaca tanıttım. Yeni sürümünün eskilerinden farkı ise performans baz alınarak iyileştirilmesi.

BlueSoleil İndirmek İçin Tıklayınız

Resmi web sitesi üzerinden indirmek için tıklayınız.

Softfamous.com sitesinden indirmek için tıklayınız.

  • Boyut: 140 MB
  • Lisans: Demo

Yayımlandı

kategorisi

yazarı: