PowerISO Türkçe Son Sürüm

PowerISO Türkçe İndir (Nedir Nasıl Kullanılır Ne İşe Yarar)

PowerISO ile ISO imaj dosyaları oluşturun, düzenleyin ve DVD’ye yazdırın!

PowerISO Türkçe Son Sürüm

Oldukça kuvvetli bir imaj işleme yazılımı olan PowerISO aynı zamanda DVD, CD ve BD diskleri kullanma imkanı veriyor. PowerISO sayesinde .iso uzantılı imaj dosyalarını açabilir, sıfırdan yenisini oluşturabilir, düzenleyebilir, sıkıştırabilir, şifre koyabilir, formatını dönüştürebilir, içerdiği dosyaları dışarı çıkarabilir, parçalara bölebilir ve disklere yazdırabilirsiniz. Bilgisayara takıldığı zaman (sanal disk üzerinden yerleştirildiği yani mount edildiği zaman) diskin imajı yani ISO dosyası tıpkı bir DVD veya CD gibi Bilgisayarım klasöründe görünmektedir. Dolayısıyla ISO içindeki dosyalara buradan erişim sağlayabilirsiniz.

PowerISO programı neredeyse tüm imaj dosyalarını destekler ve bunlar arasında tabii ki ISO ve BIN gibi popüler olanlar da var. İmaj dosyalarıyla ilgili her şeyi rahatlıkla yapabileceğiniz bu mükemmel program, imaj dosyalarının formatını çevirmek de dahil tüm ihtiyaçlarınızı karşılar.

PowerISO programıyla tek tıklama yaparak ISO dosyasını açabilir ve içindeki dosyaları örneğin masaüstüne kopyalayabilirsiniz. Ayrıca bir ISO imaj dosyasını doğrudan doğruya düzenleme imkanı da veriyor.

Hem 32-bit hem de 64-bit sistemleri destekleyen PowerISO programı şu işletim sistemleriyle uyumludur:

  • Windows XP, Windows 7, Windows 8, Windows 10.

PowerISO programının 30 günlük deneme sürümünü aşağıdaki linke tıklayarak indirebilirsiniz. Programın kurulum dosyası sadece 3,8 MB gibi ufak bir boyuta sahip. PowerISO programının Türkçe dil desteği bulunmaktadır.

PowerISO İndirmek İçin Tıklayınız (32-bit) 

PowerISO İndirmek İçin Tıklayınız (64-bit) 


Yayımlandı

kategorisi

yazarı: