revo uninstaller türkçe son sürüm

Revo Uninstaller Türkçe İndir (Nedir Nasıl Kullanılır Ne İşe Yarar)

Revo Uninstaller ile bilgisayardaki programları güçlü bir şekilde kaldırabilirsiniz ama hızlı bir şekilde kaldıracağınız pek söylenemez. Bu programın Windows işletim sisteminde varsayılan seçeneğin etrafından dolandığını kesin olarak söyleyebilirim. Fakat bilgisayardan program kaldırmanın en iyi yolu olduğunu söyleyemem. Çünkü her ne kadar bu sayfadan indireceğiniz sürüm tamamen ücretsiz versiyonu olsa bile, en iyi özelliklerinden yararlanmak için para ödeyip profesyonel sürümünü satın almanız gerekiyor.

revo uninstaller türkçe son sürüm

Revo Uninstaller programının ücretsiz versiyonunu yüklediğiniz zaman aslında bir nevi deneme sürümünü yüklemiş oluyorsunuz. Çünkü ileri seviye özellikleri için pro sürüme yükseltmeniz gerekiyor.

Bir programı normal yollardan kaldırırsanız arkada bazı izleri kalır. Örneğin kayıt defterindeki girdileri kalabilir. Revo Uninstaller bu girdileri temizler ama hepsini temizlemez. Çünkü hepsini tamamen silmek için sizden satın almanızı bekler. Üstelik satın aldığınız zaman bile, program hala yavaş çalışır yani programları hızlı bir şekilde kaldırmaz.

En çok kızdığım nokta ise her bir programı teker teker kaldırması ve biri bitmeden ötekine geçmemesi. Üstelik Windows’un normal program kaldırma işlemini de sürece dahil ediyor. Bu da canımı sıkan şeyler arasında sayılabilir.

Fakat Revo Uninstaller programıyla herhangi bir programı seçip kaldırma işlemi oldukça kolay. Çünkü menüleri simgelerle donatıldığı için neyin ne işe yaradığı kolaylıkla anlaşılıyor. Program kaldırma işlemini kendi ihtiyaçlarınıza uydurmak için çok sayıda seçeneğe sahiptir.

Örneğin bir programı ekspres yöntemle hızlı bir şekilde kaldırabilir veya güçlü (derin) kaldırma yöntemiyle daha uzun daha yavaş ama arkada hiçbir iz bırakmadan bir kaldırma işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Revo Uninstaller programının avlama (hunting) modunu kullanarak Revo Uninstaller programını tam çalıştırmaya gerek kalmadan bile herhangi bir programı kaldırabilir veya herhangi bir işlemi sona erdirebilirsiniz.

Revo Uninstaller programı çok ilginç bir kayıt defteri temizleme ve program kaldırma araçlarına sahiptir. İşini iyi yaptığını söylemem gerekir. Eğer bu programı gerçekten beğendiyseniz profesyonel versiyona yükseltmeyi düşünebilirsiniz. Böylece ücretsiz sürümde olmayan bazı ekstra özellikleri kullanma hakkı elde edeceksiniz.

Revo Uninstaller programının dili Türkçe ve kurulum dosyasının boyutu yalnızca 6,9 MB.

Windows 10, Windows 8, Windows 7 ve XP işletim sistemlerini destekleyen Revo Uninstaller programının kullanım lisansı ise ücretsizdir. Yani aşağıdan indireceğiniz sürümü tamamen bedava kullanabilirsiniz.

Revo Uninstaller İndirmek İçin Tıklayınız


Yayımlandı

kategorisi

yazarı: