HD Tune Harddisk hız ve sıcaklık test etme programı

HD Tune İndir Harddisk Sıcaklık ve Hız Testi Programı (Nedir Nasıl Kullanılır)

HD denilince aklımıza hemen çoklu medya programları geliyor ama bu kez durum farklı. HD Tune  harddisk yönetimi konusunda teşhis (tanılama) fonksiyonları sunar. Sürücünün tüm performansı ve fonksiyonları üzerinde kapsamlı testler uygular.

HD Tune Harddisk hız ve sıcaklık test etme programı

HD Tune Ne İşe Yarar? Kullanımı Hakkında Bilgi

Bu aracın tek yaptığı şey tüm sistemi taramak ve hataları tespit etmekten ibaret. Eğer bu kadarı yeterli gelmiyorsa, bulunan hataları düzeltmek için seçenekler sunduğunu belirtmeliyim. Aslında tüm sağlık kontrollerini toplu olarak çalıştırabilir ve bilgisayarın çökmesin engel olabilirsiniz.

Tarama sırasında benzer sorunlara yol açabilecek istenmeyen tehditleri tespit edebilirsiniz. Eğer uyumluluk sorunu varsa, tüm sürücüleri kontrol etmek ve fonksiyonları güncellemek adına bulabileceğiniz en iyi araç HD Tune programıdır.

Üstelik hem yeni başlayan acemiler hem de ileri seviye uzmanların kullanımı için uygun olan basit bir yazılımdır. Programın arayüzü oldukça kullanıcı dostu olmakla birlikte, bugüne kadar bu tarz bir programı hiç kullanmayanlar bile rahatlıkla kullanabilir. Sistemin performansını artırmak için benzer programlardan yararlanabilirsiniz.

Sadece 63 KB boyutuna sahip olan HD Tune programının kullanım lisansı ücretsizdir ve tüm Windows işletim sistemleriyle uyumludur.

HD Tune İndirmek İçin Tıklayınız


Yayımlandı

kategorisi

yazarı: