Bus Driver Ücretsiz İndir Tek Link

Eğlenceli otobüs kullanma simülasyonu

bus-driver-49.jpg (700×525)

Eğer bir gün kendi otobüsünüzün kontrolünü elinize almayı hayal ettiyseniz, Bus Driver’ı deneyin.

Bus Driver, işinizin yolcuları bir şehir ortamında taşımak olduğu şaşırtıcı derecede eğlenceli bir simülasyon oyunu. Göreviniz trafik kurallarına uyarken ve yolcuları sinirlendirmemeye veya yaralamamaya çalışırken bir yolculuk programına uyarak yolcu taşımak. Bus Driver tamamen gerçekçi olmak üzere tasarlanmış. Ancak beş farklı beceri seviyesi olsa ve yol kurallarına ve yolculuk programına uyduğunuz için bonus kazansanız da, gerçekçi oyun diye bir şey yok..

Farklı bölgeler, 30 rota ve günün farklı saatlerinde değişen hava şartlarıyla çok büyük bir şehir ortamında sürebileceğiniz beş otobüs var. Bus Driver’da okul otobüsü, turist otobüsü, şehir turu otobüsü ve hatta mahkum taşıma otobüsü gibi farklı otobüs türleri var. Bus Driver’daki tüm sürüş ortamı, sürüş alışkanlıklarınızı “öğrenen” bir Al sistemi sayesinde daha da gerçekçi hale getirilmiş.

Vektör grafikler biraz engelleyici ve basit düzeyde, oyun ise zaman zaman oldukça donuklaşabiliyor. Ancak otobüs veya genel olarak sims tutkunu olan herkes için Bus Driver çok eğlenceli bir oyun.

Artıları

  • Farklı otobüs türleri
  • İzlenecek yolculuk programları
  • Farklı zorluk seviyeleri
  • Şaşırtıcı derecede bağımlılık yapıcı
Eksileri

  • Oyun sınırlı

Bus Driver Ücretsiz İndir Tek Link

Bus Driver Alternatif İndirme Linki

Boyut: 62 MB

Lisans: 30 Günlük Deneme Sürümü


Yayımlandı

kategorisi

yazarı: