Ana Sayfa Video ve Ses Camtasia (2023) İndir Türkçe Son Sürüm Ücretsiz

Camtasia (2023) İndir Türkçe Son Sürüm Ücretsiz

Windows PC için Camtasia indir Türkçe son sürüm ücretsiz!

Camtasia yazılımını kullanarak, bilgisayar ekranınızın veya kamera beslemenizin kayıtlarını anında kaydedebilirsiniz. Tam ekranınızı mı yoksa yalnızca belirli bir alanı mı kaydedeceğinize karar verebilir ve ardından video dosyasını düzenleyebilirsiniz.

Camtasia’nın hangi ayırt edici özellikleri var?

Ekran kaydedici: Camtasia, ekranınızı kaydetmenizi ve bir filme dönüştürmenizi sağlar. Web seminerleri, nasıl yapılır ve öğreticiler oluşturur veya herhangi bir çevrimiçi sınıf öğretirseniz, bu işlev yararlı olabilir.

Video düzenleme: Yazılım, yüksek kaliteli videolar oluşturmanın yanı sıra kaydedildikten sonra videolarınızı düzenlemenize olanak tanır. Düzenleme özelliği, bulanıklık veya yeşil ekran gibi görsel efektlerin yanı sıra video üst üste bindirme, parlaklık ayarı ve video senkronizasyonu gibi çok çeşitli gelişmiş yetenekler sunar.

İçe Aktar: Kaydınızı olabildiğince eksiksiz hale getirmek için ses ve video dosyalarınızı, resimlerinizi veya metin açıklamalarını ve altyazılarınızı içe aktarın.

Paylaş: Video projenizi düzenlemeyi bitirdikten sonra, onu Screencast, Google veya YouTube gibi barındırma hizmetlerine yükleyebilirsiniz.

Favori hazır ayarlar: Kendi özelleştirilmiş düzenleme ön ayarlarınızı oluşturun ve bunları gelecekte kolayca kullanmak için özelleştirilmiş stilleri saklayın.

Camtasia nasıl çalışır?

Camtasia’nın kullanıcı arayüzünün kullanımı kolaydır. Kullanmakta olduğunuz platformda paylaşmadan önce ekranınızı kaydedin, videoyu indirin ve düzenleyin veya istediğiniz uzunlukta kesin. Gerekirse başlıklar ve filtreler bile ekleyebilirsiniz.

Camtasia ücretsiz mi?

Dijital kameralar Camtasia tarafından desteklenmez. Yalnızca ücretsiz deneme sürümü olarak sunulan tam sürümü kullanmak için ömür boyu lisans için 299,99 ABD doları ödemeniz gerekir.

Camtasia ne kadar güvenli?

Güvenli ve virüssüz yazılımdır.

Camtasia (2023) İndir Türkçe Son Sürüm Ücretsiz

Camtasia Nasıl İndirilir?

Aşağıdaki butona basarak direkt indirebilirsiniz.

  • Lisans: Deneme
  • Yayımcı: TechSmith
  • Boyut: 317.2 MB
  • Arayüz: İngilizce
  • Sistem: Windows 

Programı İndir
İndirme işlemi başlatılıyor... Lütfen bekleyiniz...
Beklemeden indirmek için buraya tıklayınız.

Virüs taraması yapılmıştır ve %100 güvenlidir.


CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz