DriverMax Türkçe Otomatik Sürücü Güncelleme Programı Kullanımı

DriverMax Türkçe Ücretsiz İndir (Nasıl Kullanılır? Ne İşe Yarar?)

DriverMax ile Windows bilgisayarlarda tüm sürücüleri kolayca güncelleyin! Nvidia, Intel, Microsoft ve Realtek gibi tüm markaların sürücülerini otomatik olarak arayıp bulur ve yükleyerek günceller.

Sürücüler farklı donanım bileşenlerini yüklemek için kullanılır. Bundan dolayı eğer maksimum performans istiyorsak, sürücüleri güncel tutmak zorundayız. DriverMax programı bilgisayardaki sistemdeki tüm sürücüleri analiz eder ve internette araştırma yaparak en güncel sürücülerin yüklü olduğunu garanti altına alır. Eğer bilgisayarınızda yüklü olan bir sürücü güncel değilse, yani eski bir sürücü sürümüyse, anında tespit eder, sizi uyarır ve size güncel sürücünün indirme linkini vererek kolayca indirip yüklemenize yardımcı olur.

2300.000 Farklı Cihazın Sürücüsü Hazırda Bekliyor!

Bu programın veritabanı içinde yaklaşık iki milyon üç yüz bin civarında donanım cihazı bulunuyor. Dolayısıyla kendi donanım cihazınızın sürücüsünü bunlar arasında neredeyse kesin olarak bulabilirsiniz.

En güncel sürücü araştırması sürücünün resmi web sitesi üzerinden yapıldığı için yüklenen sürücünün en doğru ve en güvenli (zararlı yazılım içermeyen) sürücüler olduğundan emin olabilirsiniz.

Kısacası DriverMax programı ince eleyip sık dokuyarak doğru ve güvenli sürücüyü bulup yükler. Dolayısıyla size düşen arkanıza yaslanıp boş zamanın tadını çıkarmak ve güncel olmayan sürücülerden kaynaklanan donanım hatalarından artık korkmamaktır.

Bilgisayarın güvenliği, korunması ve performansı için DriverMax harika bir çözümdür.

Sitemizin sürücüler kategorisinde yer alan DriverMax programı hem Windows 32-bit işletim sistemlerinde, hem de Windows 64-bit işletim sistemlerinde sorunsuz çalışır. Innovative Solutions firması tarafından üretilen bu yazılımın arayüz dili Türkçedir ve kullanım lisansı ücretsizdir.

DriverMax Nasıl Türkçe Yapılır?

Çok kolay! Yapmanız gereken tek şey, indirdiğiniz kurulum dosyasını normal şekilde çalıştırmak ve ilerlemek. Kurulum tamamlanınca kendiliğinden açılan bir pencerede size dil tercihiniz sorulacak. Bu pencerede English yazan seçeneğe tıklayın ve karşınıza çok sayıda dilin bulunduğu bir menü çıkacak. Bu menüde aşağıya doğru gelin ve Türkçe (Turkish) seçip OK butonuna tıklayın. Hepsi bu kadar basit. Aşağıdaki ekran görüntüsü resminde gösterdim.

drivermax türkçe yapma seçeneği

DriverMax Kullanımı Resimli Anlatım

DriverMax programının dili Türkçe olduğu için hiç zorlanmadan kolaylıkla kullanabilirsiniz. Fakat varsayılan dili İngilizcedir. Dolayısıyla öncelikle yukarıda anlattım şekilde Türkçe’yi seçmeniz gerekiyor.

Programın ana penceresi aşağıda gösterilmiştir.

DriverMax Türkçe Otomatik Sürücü Güncelleme Programı Kullanımı

Burada Güncellemeleri Şimdi Tara yazan sarı butona tıklayın. Böylece bilgisayarı tarayacak ve sürücüleri analiz edecek. Eğer tarihi geçmiş yani eskimiş bir sürücü bulursa, düzgün çalışmayan ve hata veren bir sürücü bulursa yada olması gerektiği halde var olmayan yani eksik bir sürücü bulursa, size aşağıdaki resimde gördüğünüz gibi rapor sunar.

driver max nasıl kullanılır resimli anlatım

Bu pencerede öncelikle 3 numaralı ok ile gösterilen kutuyu işaretleyin. Ardından 4 numaralı ok ile gösterilen İndir ve Yükle yazan sarı butona tıklayın. Böylece tüm sürücü sorunlarını otomatikman düzeltecek ve bilgisayarını hem hatasız, hem akıcı hem de maksimum performansta çalışacak.

Not: Sitemizden DriverMax programının ücretsiz versiyonunu indireceksiniz. Fakat aslında ücretsiz versiyon dedikleri şey tamamen deneme sürümüdür çünkü PRO yani ücretli sürümdeki özelliklerin büyük bir kısmı yoktur. Dolayısıyla ücretsiz versiyonu sadece deneme amaçlı kullanabilirsiniz ve beğenirseniz programı satın almanız gerekir. Aksi takdirde sürücü kontrolü ve otomatik sürücü güncelleme için bu programdan faydalanamazsınız. Yalnızca sürücüleri yedeklemek ve daha sonra mesela bilgisayara format attıktan sonra tüm sürücüleri tek tıkla geri yüklemek konusunda size yardımı dokunur. Ayrıca sistem yedekleme ve geri yükleme özelliği de ücretsiz sürümde bulunmaktadır. Ücretsiz sürümde yer alan son özellik ise bilinmeyen cihaz kimliğini bulmasıdır. Eğer ücretli PRO sürümünü kullanacaksanız, gerçekten bu alanda dünyanın en iyisidir.

DriverMax İndirmek İçin Buraya Tıklayınız

  • Lisans: Ücretsiz / Reklamlı
  • Yayımcı: Innovative Solutions
  • Boyut: 6 MB
  • Arayüz: İngilizce
  • Sistem: Windows 10/8.1/8/7/Vista/XP, Windows Server (tüm sürümleri)

Yayımlandı

kategorisi

yazarı: