Ana Sayfa Araçlar CD - DVD Araçları Free ISO Creator İndir (Nasıl Kullanılır)

Free ISO Creator İndir (Nasıl Kullanılır)

Free ISO Creator başarılı bir ISO imaj (kalıp) dosyası oluşturma programıdır ve bu program sayesinde bilgisayarda istediğiniz dosyaları yada klasörleri sıkıştırarak imaj dosyası haline getirebilirsiniz.

Free Iso Creator Son Sürüm

Free ISO Creator ile iki veya daha fazla dosyayı birleştirerek tek bir ISO kalıp dosyasına dönüştürebilir ve böylece CD yada DVD disklere kolayca yazdırabilirsiniz. Her ne kadar iddia ettiği her şeyi yerine getirse bile, Free ISO Creator programı kullandığınız en kolay program olmayacak ve çok fazla özelleştirme seçeneği yok. Zaten programın arayüzü çok da çekici değil.

Fakat oluşturduğunuz iso dosyalarına kolayca erişim sağlıyor ve programın ayarlarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Programın birkaç seçeneğinden biri de maksimum dosya boyutunu belirlemek. Programın işlem hızı gayet yüksek ve oldukça hızlı bir şekilde dosyaları ISO’ya çevirdiğini söyleyebilirim. Fakat programı ilk defa kullananlar kendilerini çölde terk edilmiş kutup ayısı gibi hissedebilir zira kullanması birazcık zor.

Free ISO Creator programının arayüzü hiç de şık değil ve ileri seviye özellikleri yok. Fakat işini çok iyi yapıyor. Eğer ISO dosyaları oluşturmanız gerekiyorsa ve bu iş için harcayacak çok fazla paranız yoksa, bu programı size önerebilirim. Örneğin bilgisayardaki dosyaları DVD’ye yazmak için bu programın hızından ve garantili sonuçlarından yararlanabilirsiniz.

Free ISO Creator İndirmek İçin Buraya Tıklayınız

  • Lisans: Deneme
  • Yayımcı: MiniDVDSoft Software
  • Boyut: 1 MB
  • Arayüz: İngilizce
  • Sistem: Windows 98/Me/NT/2000/XP/Vista

Free ISO Creator programı bilgisayarıma virüs bulaştırır mı?

Virustotal.com dünyanın en popüler çevrim içi virüs tespit etme sitesidir ve bu siteye Free ISO Creator programının kurulum dosyasını yükleyerek tarama gerçekleştirdim. Çıkan sonuçlara göre bu program %100 temiz ve güvenlidir yani en ufak bir zararlı yazılım dahi içermez. Sonuç raporuna buradan bakabilirsiniz.

Bu yazımda Free ISO Creator programının özelliklerini ve kullanım bilgilerini paylaştım. Umarım işinize yaramıştır. Programın nasıl kullanılacağını bilmiyorsanız aşağıdaki yorum kutusundan mesaj yazarak yardım talep edebilirsiniz. Elimden geldiği kadarıyla yardımcı olmaya çalışacağım. Esen kalın.


CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz