IsoBuster Veri Kurtarma Programı

IsoBuster Türkçe Ücretsiz İndir (Veri Kurtarma Programı)

IsoBuster ücretsiz ve güçlü bir veri kurtarma programıdır. IsoBuster programı USB flash bellek, hard disk ve SSD sürücülerinden neredeyse her şeyi kurtarabilir. Ayrıca bozuk CD/DVD diskleri de onarır ve kaybettiğiniz verileri geri getirir.

IsoBuster Veri Kurtarma Programı

Eğer hard disk çökerse ve çok sayıda önemli veriyi kaybetme riski ortaya çıkarsa, derhal harekete geçmeniz gerekir.

Bilgisayardan sizin için önemli verileri yanlışlıkla sildiğiniz zamanlarda yine aynı durum geçerli.

IsoBuster kullanması kolay, Türkçe ve bedava bir veri kurtarma programı olup, hem hasarlı disklerde kaybedilen verileri hem de yanlışlıkla silinen dosyaları kolay ve hızlı bir şekilde geri yükler.

Programın kullanıcı arayüzü çok güzel değil fakat program kendi işini gayet iyi yapıyor.  Öncelikle mevcut tüm sürücüleri algılayıp listeliyor ve kayıp dosya ve klasörleri bulmanıza yardımcı oluyor. Ardından kurtarılacak verinin kaydedileceği klasörü seçerek verileri geri getirebilirsiniz. Hatta CD-ROM sürücüsüne taktığınız zaman okunamayan CD’lerdeki bilgileri bile kurtarabilir.

IsoBuster programının kurulum işlemi çok basit ve program zaten tüm gerekli adımlarda size rehberlik ediyor. Ayrıca kaybedilen yada silinen verilerin yer aldığı sürücüye bu programı kurmamanız yönünde sizi uyarıyor. Çünkü eğer bunu yaparsanız silinen verinin üzerine yeni veriler yazma ihtimali olacağı için silinen veriyi kurtarma şansını azaltırsınız.

Her ne kadar kullanıcı arayüzünün tasarımı pek modern olmasa bile, aynı kulvardaki rakiplerinden çok daha başarılı sonuçlar elde edebileceğiniz kaliteli bir yazılımdır.

IsoBuster İle Silinen Dosyaları Geri Getirin

IsoBuster programı oldukça hızlı bir şekilde silinen verileri bulur ve kurtarır. Üstelik bunu yaparken asla hata vermez.

IsoBuster hem 32-bit Windows işletim sistemleri hem de 64-bit Windows işletim sistemleriyle uyumludur. Smart Projects firmasının ürettiği bu yazılımın kullanıcı arayüzü Türkçedir ve kullanım lisansı bedavadır. Şuan için tüm Windows versiyonlarını destekliyor.

IsoBuster İndirmek İçin Buraya Tıklayınız.

Eğer üstteki resmi indirme linkine tıklayarak indiremezseniz, o zaman direk olarak bizim sunucumuz üzerinden indirmek için buraya tıklayabilirsiniz. Endişe etmenize gerek yok. Çünkü reklamsız ve beklemesiz direk orijinal kurulum dosyasının linkidir.

  • Lisans: Ücretsiz (Kurulumdan sonra açılan kayıt penceresinde “Sadece Ücretsiz İşlev” seçeneğiyle ücretsiz özellikleriyle birlikte kullanabilirsiniz)
  • Yayımcı: Smart Projects
  • Boyut: 5 MB
  • Arayüz: Türkçe
  • Sistem: Windows 10 / Windows 8 / Windows 7 / Windows Vista / XP

Yayımlandı

kategorisi

yazarı: