iTunes (2023) İndir Türkçe Son Sürüm Ücretsiz

iTunes (2023) İndir Türkçe Son Sürüm Ücretsiz

Windows PC için iTunes indir Türkçe son sürüm ücretsiz!  

Windows için iTunes’un önünde zorlu bir görev var. Bir müzik programı indirme fikri, SaaS çağında oldukça eskidir ve iTunes, Apple’ın en iyi bilinen ürünlerinden biri olmasına rağmen, Windows kullanıcıları için her zaman verilmez.

Tonlarca özelliğe ve inanılmaz çok yönlülüğe sahip bir medya oynatıcı

Apple’ın yaşlı medya oynatıcısının sağlığı iyi görünüyor.

Buna rağmen, uygulama aslında oldukça etkileyici. Başlangıç ​​için size çok çeşitli medya seçenekleri sunar. iTunes ile müzik ve video gibi her zamanki favorilerinize ek olarak podcast’lere, TV şovlarına, radyoya, App Store’daki ürünlere ve sesli kitaplara aynı arayüzden erişebilirsiniz.

Bir Apple hesabına giriş yaptığınızda, iTunes en yüksek verimlilikte çalışacaktır. Giriş yaptıktan sonra, bir iPhone, başka bir PC vb. dahil herhangi bir cihazdan yerel iTunes kitaplıklarınıza erişebilirsiniz. Bu, birçok Windows kullanıcısının sistemlerini Apple ekosistemine en azından bir ayak parmağını sokabilecekleri şekilde kurmalarının bir yoludur. iPhone’lu (! ) bir Windows bilgisayar kullanıyorsanız, eşzamanlamayı yönetmenin ana yöntemi iTunes olacaktır.

Windows ve Apple tartışmasından bağımsız olarak iTunes, çok fazla esneklikten hoşlanan ve medyalarının nasıl oynatıldığı üzerinde kontrol sahibi olan herkes için harika bir programdır. Birçok kişi iTunes tarafından sağlanan tüm özelliklerin gereksiz olduğunu görecektir, ancak küçük bir yüzde aslında her şeyi tek bir yerden yönetmek veya çalma listeleri veya akış seçenekleri üzerinde kapsamlı kontrole sahip olmak isteyecektir.

Program, müziğinizi dinlerken ana pencereyi kapatmanızı sağlayan harika bir mini oynatıcıya sahiptir ve görsel olarak çekici ve kullanımı kolaydır. Müzikten filmlere ve podcast’lerden iTunes Store’a geçiş yapmak basit ve sezgiseldir ve bunu yaptığınızda başka bir avantaj keşfedeceksiniz: oradaki muazzam çeşitlilik. Aslında, bazı insanlar bu çeşitliliği ezici buluyor, ancak çeşitlilik arıyorsanız, gerçekten daha iyi bir şey yok.

Kullanıcı yardımı ile herhangi bir sorun yaşamamalısınız. iTunes Store’dan gerçekten medya satın alırsanız, bir müşteri olarak konumunuzu güçlendireceksiniz çünkü Apple desteği güçlü olmasıyla ünlüdür. Sorunu kendi başınıza gidermek istiyorsanız, çevrimiçi olarak 18 yıllık destek mevcuttur.

iTunes nerelerde kullanılabilir?

Windows kullanıcılarının iTunes’un bu sürümünü indirmesi amaçlanmıştır. iTunes’un bir Windows Mağazası sürümü de mevcuttur. Mac, tablet ve mobil cihazlar için sürümler iTunes ana sayfasında mevcuttur.

Tercih edilebilir bir alternatif var mı?

iTunes’un pek çok alternatifi var, ancak size hitap edip etmemeleri tercih ettiğiniz medya tüketimi yöntemine bağlı. Başka bir geleneksel medya oynatıcı olan VLC, Windows için kullanılabilir, ancak iTunes’un hazır küratörlüğünde sesli kitaplardan, podcast’lerden, mağazadan ve diğer özelliklerden yoksundur.

Medya seçimi açısından Spotify çok daha yakın, ancak videoyu desteklemiyor ve çok daha az kişiselleştirmeye sahip.

Özünde, kararınız ne kadar kontrole, ne tür medyanın hazır olmasını istediğinize ve Appleverse’e doğrudan bir yol isteyip istemediğinize bağlı olacaktır. Üçünü de istiyorsanız, iTunes kendi başına bir ligde.

Bizim görüşümüz:

iTunes büyük ölçüde geliştirilmiş olsa da, yalnızca olağandışı kullanım durumlarına sahip kullanıcılar onu gerçekten ilginç bulacaktır.

İndirmemi öneriyor musunuz?

Evet, iyi bir yazılımdır, ancak yalnızca medya satın almaktan hoşlanıyorsanız, bilgisayarınızda geniş bir medya koleksiyonunuz varsa veya iTunes’a bayılıyorsanız. Başkası için gerçekten gerekli değil.

Artıları

 • İyi görünümlü
 • önceki yinelemelerden daha az şişkinlik
 • tüm medya üzerinde kontrol
 • iTunes Store’da geniş bir seçim var.
 • iyi oynatma ve özelleştirme olanakları

Eksileri

 • Yine de oldukça büyük bir uygulama
 • Birçoğu çok fazla seçenek olduğuna inanacak.
 • olumsuz bir itibar

iTunes (2023) İndir Türkçe Son Sürüm Ücretsiz

iTunes Nasıl İndirilir?

Aşağıdaki butona basarak direkt indirebilirsiniz.

 • Lisans: Ücretsiz
 • Yayımcı: Apple Inc
 • Boyut: 171.5 MB
 • Arayüz: İngilizce
 • Sistem: Windows 

[acf field=”buton_sablonu”]
Virüs taraması yapılmıştır ve %100 güvenlidir.

Alternatif olarak Microsoft Store üzerinden uygulama şeklinde indirip bilgisayarda iTunes kullanabilirsiniz. Aşağıdaki butona basarak uygulamasını indirin.

Eğer yukarıdaki butona basıp indiremediyseniz, alternatif olarak aşağıdaki butona basarak direkt indirin.


Yayımlandı

kategorisi

yazarı: