Ana Sayfa Oyun FPS James Bond 007: Nightfire

James Bond 007: Nightfire

Lisans: Deneme Sürümü Dil: İngilizce Üretici: Eurocom Sistem: Windows XP / 7 / 8
Oyunu İndir

İngilizlerin dünyaca ünlü ajanı James Bond önce sinema serisiyle dünyayı salladı, ardından efsanevi bilgisayar oyunlarıyla bize harika anlar yaşattı. Ama James Bond filmleri içinde Nightfire adında bir bölüm yok. Kısacası yalnızca oyun dünyası için geliştirilen bir senaryoya sahip.

Aslında James Bond 007: Nightfire oyununun en güzel yanı da zaten senaryosunun bilinmemesidir. Piyasaya 2002 yılında çıkan bu oyunun grafikleri çıktığı döneme göre çok ileri.

Oyunun menüleri basit ve kullanması kolay bir şekilde dizayn edilmiş.

James Bond bu oyunda çok yetenekli bir kadın ajanı korumakla görevlendiriliyor. Araba takip sahneleri o kadar güzel ki, bir araba yarışı oyunundan farksız. Ayrıca araçlar bu defa kurşunlardan etkileniyor. Araç takibi sırasında yola yağ dökme, ateş etme ve bomba atma imkanı sunuluyor. Ajanımız o kadar zeki ki çevresindeki tüm nesneleri çok akıllıca kullanabiliyor ve karanlıktan mükemmel derecede yararlanıyor.

Çatışma başlamadan hemen önce sizi uyarmak için efsane Bond müziği devreye giriyor. Oyunda mesela bir kabloyu vurmanız gerekiyorsa, kablo üzerinde bir ışık yanıp sönerek bunu anlamanızı sağlıyor. Fakat oynarken çözmek zorunda olduğunuz bulmacalar biraz daha zor olabilirdi.

Olumlu Yanları

  • Çok oyunculu modu keyif veriyor
  • James Bond karakterini adeta yaşıyorsunuz

Olumsuz Yanları

  • Bazı bölümlerin tasarımı biraz kafa karıştırıcı olmuş
  • Çatışmalar biraz durgun geçiyor

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz