MiniTool Partition Wizard Free Edition Harddisk Bölümleme ve Yönetme Programı

MiniTool Partition Wizard İndir (Nedir Nasıl Kullanılır Ne İşe Yarar)

Tamamen ücretsiz olan MiniTool Partition Wizard Free Edition sayesinde disk bölümleri oluşturabilir, bölümlerin boyutunu değiştirebilir, bölümleri parçalara ayırabilir, bölümleri biçimlendirebilir (format atabilir) ve bölümleri silebilirsiniz.

MiniTool Partition Wizard Free Edition Harddisk Bölümleme ve  Yönetme Programı

Yedekleme, güncelleme ve geri yükleme işlemlerinde veri kaybını önlemek ve işleri kolaylaştırmak amacıyla harddisk bölümlere ayrılabilir. Ama harddisk bölümlemenin ana nedeni işletim sistemini güncellerken verileri korumaktır.

MiniTool Partition Wizard programı harddisk bölümlemek için tam da böyle bir araçtır. Ayrıca farklı disk bölümleri oluşturmak işlemlerin hızını artıracağı için genel bilgisayar performansını iyileştirir.

Programın kullanıcı arayüzü gayet basit ve yeni başlayan acemiler tarafından bile rahatlıkla kullanılabilir. Zaten ana pencerede tespit edilen depolama cihazları gösterilir ve istediğiniz yerleri alfabetik sırada dilediğiniz sayıda bölüme ayırmak için bir seçenek sunulur.

Ayrıca kullanılan disk alanı ve boş disk alanı hakkında bilgiler gösterir. Programın gelişmiş ayarları arasında dönüştürme, birleştirme ve disk operasyonları yer almaktadır.

Bunların yanı sıra, MiniTool Partition Wizard programı disk sürücüsünün içeriğini kopyalayabilir ve yeni içeriği etiketleyerek bölümlenmiş depolama alanına kopyalar.

Harddiski bölümlere ayırmak veri kaybına yol açmaz ve verileri yeni oluşturulan bölümlerde bulabilirsiniz. Uzun lafın kısası, MiniTool Partition Wizard programı hem yeni başlayanlar hem de profesyoneller için esnek, sezgisel, etkileşimli ve ideal bir seçenektir.
Bu programın esas amacı verilere kolay erişim için sabit diskteki verileri organize etmek ve yönetmek konusunda sizlere yardımcı olmaktır. Ayrıca harddiski istediğiniz boyutlarda bölümlere ayırabilir ve dahası farklı klasörlere bölebilir.

MiniTool Partition Wizard programının kullanım lisansı tamamen bedavadır çünkü sitemizden indireceğiniz sürümü Free Edition yani ücretsiz edisyon sürümüdür. Hem 32-bit hem de 64-bit sistemleri destekleyen bu programın kullanıcı arayüzü İngilizce olmakla birlikte, boyutu 44 MB civarındadır ve MiniTool Solution Ltd. firması tarafından üretilmiştir.

MiniTool Partition Wizard İndirmek İçin Tıklayınız

Eğer üstteki resmi indirme linki çalışmazsa, alternatif olarak bizim sunucumuzdan indirmek için buraya tıklayabilirsiniz (reklam yok, beklemek yok, direk indirme bağlantısıdır).

  • Lisans: Ücretsiz
  • Yayımcı: MiniTool Solution Ltd.
  • Boyut: 44.8 MB
  • Arayüz: İngilizce
  • Sistem:Windows 10 / 8 / 7 / Xp / Vista

Güvenlik notu: MiniTool Partition Wizard programıyla ilgili güvenlik endişeniz varsa, bu programın ne kadar temiz ve zararsız yani güvenli olduğunu görmek için bizzat gerçekleştirdiğim Virustotal.com tarama sonuçlarına buradan bakabilirsiniz.


Yayımlandı

kategorisi

yazarı: