Photoscape Türkçe Son Sürüm İndir

Çok sayıda ekstra araç içeren olağanüstü bir ücretsiz foto editörü

photoscape-01-700x481.png (700×481)

Photoscape olağanüstü birücretsiz fotoğraf editörü. O kadar çok filtre, araç ve özel efekt içeriyor ki, ücretsiz olduğuna inanamayacaksınız.

Photoscape fotoğraflarınızı görüntülemek, optimize etmek, düzenlemek, basmak ve onlardan keyif almak için gereken her şeye sahip. Aslında öyle kapsamlı ki, çoğu kişi ona ücretsiz Photoshop alternatifi diyor. Elbette ki Photoshopseviyesinde değil; ama Adobe’nin bu büyük uygulamasına harika bir alternatif vefotoğraf düzenlemeyi çok daha eğlenceli hale getiriyor!

Photoscape uygulamasının en çarpıcı özelliklerinden biri de alışılmadık arayüz tasarımı. Programın ana menüsünden yapmak istediğiniz işlemi seçebiliyorsunuz: resimleri görüntüleme, çok iyi çıkmayanları optimize etme, birden fazla fotoğrafı tek sayfa kolaj tarzında yazdırma veya programa dahil olan onlarca filtreden ya da özel efektten birini uygulama.

Photoscape uygulamasındaki diğer ekstra araçlar dosya yeniden adlandırıcı, renk seçici, ekran yakalama aracı ve hatta RAW dönüştürücüyü içeriyor.

Photoscape ile ilgili söylenecek olumsuz bir şey yok aslında. İndirin, test edin, sevin ve sonsuza dek kullanın. Ücretsiz!

Artıları

  • Olağanüstü ücretsiz uygulama
  • Çok sayıda özel efekt ve filtre
  • Fotoğraflarınızla çalışmak için pek çok ekstra araç
Eksileri

  • Şu ana kadar yok

Photoscape Türkçe Son Sürüm İndir

Boyut: 20.4 MB

Lisans: Ücretsiz

Dil: Türkçe


Yayımlandı

kategorisi

yazarı: