Profesyonel Ses Düzenleme Programı Ücretsiz İndir

2014-05-12_23-32-54

Hem birinci sınıf kalitede ses düzenleme işlemleri yapabileceğiniz hem de tamamen bedava olan bir program ister misiniz? Sizlere tavsiyem  Avid Pro Tools programıdır. Oldukça gelişmiş özellikleri olan bu programın her çeşit ses düzenlemesi yapabileceğiniz oldukça fazla sayıda fonksiyonu vardır. Avid Pro Tools programının detaylı özellikleri ve nasıl kullanılacağı ile ilgili ayrıntılı bilgileri yazının devamında okuyacaksınız…

Avid Pro Tools 11 kapsamlı ve profesyonel düzeydeki özellikleriyle öne çıkan bir ses işleme ve düzenleme uygulamasıdır. Günümüz beklentileri ve teknolojileri göz önüne alınarak tasarlanmış olan Pro Tools 11 ile ses dosyalarınızı düzenleyebilir ve yeni dosyalar işleyebilirsiniz.

Son teknoloji ses işleme motoru, 64-bit performansı, gelişmiş video işleme özellikleri ve işlevsel arayüzü ile profesyonel ses editörlerinin mutlaka denemesi gereken yazılımlar arasında yer alan Avid Pro Tools ile en detaylı projelerinizi bile verimli bir şekilde yönetebilirsiniz.

Programın arayüzü ilk başta fazla kalabalık gibi gelse de bu işin içinde olan kullanıcılar için sorun olmayacaktır. Genel olarak bakıldığında aynı tür fonksiyonların aynı bölümlerde toplandığını görüyoruz ve bu da işlevselliği artırıyor. Program aynı zamanda HD videoları oynatabilen bir video motoruna sahip. Bu özelliği kullanarak en popüler HD video formatlarını rahatlıkla oynatabilirsiniz.

Kapsamlı özellikleriyle daha çok profesyonellere hitap eden bu program ile en komplike ses dosyalarını düzenleyebilir ve kendi projelerinizi hayata geçirebilirsiniz.

Windows 8.1, Windows 8, Windows 7 ve Windows XP işletim sistemlerinde kullanabileceğiniz  bu profesyonel kalitedeki ses düzenleme yazılımının dosya boyutu 944 MB olmakla birlikte programın lisansı tümüyle ücretsizdir. Avid Pro Tools  bedava indirmek için alttaki butona tıklayınız.

indir

 Alternatif indir:Avid Pro Tools 11 


Yayımlandı

kategorisi

yazarı: