İçeriğe geç

ScanFS – En İyi Windows Dosya Arama Programı

scanfs

Windows işletim sisteminin kendi içerisinde hazır olarak gelen bir dosya ve ayar arama aracı var. Fakat oldukça hantal ve basit kalıyor. Yani aradığımız şeyi ya bulamıyoruz ya da çok geç buluyoruz.

ScanFS programı tıpkı Everything programı ve WizFile programı gibi Windows’un arama özelliğini hızlandıran ve gelişmiş seçenekler sunan bir araçtır. Üstelik bu rakiplerini geride bırakmasını sağlayan yeni bir disk kataloglama özelliğine de sahip.

Hemen İndir

Ana pencerenin üst tarafındaki alanda dosyanın ismine, boyutuna, içinde bulunduğu dizine (klasöre) ve oluşturulma (değiştirilme) tarihine göre arama yapabilirsiniz. Belirli bir kilobayt boyutundan daha büyük veya daha küçük dosyalar şeklinde bile arama yapılıyor.

scanfs

Programın ana penceresinin sol tarafında klasör yapısı gösteriliyor ve sağ tarafındaki alanda ise bulunan dosyalar listeleniyor. Her bir dosyanın ismi, dosya adresi, özelliği, oluşturulma tarihi, değiştirilme tarihi ve diğer detaylar gösteriliyor.

Dilerseniz burada dosyaya çift tıklayarak doğrudan açabilir veya içinde bulunduğu klasörü açabilirsiniz.scanfs previews file search windows

  • Dosya boyutu: 2.24 MB
  • Programın lisansı: Ücretsiz
  • Uyumlu işletim sistemleri: Windows 10/8/7/XP/Vista
  • Programın üreticisi: Saleen Software

Şimdi İndir

Kıymetli Yorumlarınız:

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir