Total Commander Türkçe Son Sürüm İndir

Total Commander Türkçe İndir (Nedir? Nasıl Kullanılır?)

Total Commander oldukça başarılı bir dosya yöneticisidir ve bilgisayarda dosyalarla çalışırken rahat etmenizi sağlamak amacıyla geliştirilmiştir. Örneğin yüzlerce dosyanın ismini toplu olarak değiştirmek istediğinizde veya dosyaları arşivlemek zorunda olduğunuzda çok işinize yarar.

Bilgisayardaki dosyaları yönetmek için sadece bir dosya yöneticisi değil, aynı zamanda dosyaları organize etmek için bir araç da arıyorsanız, Total Commander tam size göre. Üstelik gelişmiş ve pratik arama özelliği sayesinde ihtiyaç duyduğunuz tüm dosyalara çabucak ulaşabilirsiniz.

Total Commander Türkçe Son Sürüm İndir

Bunlara ek olarak bu program sayesinde dosyaları karşılaştırma yapabilir ve senkronizasyon prosedürü başlatabilirsiniz. Dahası eğer dosyaları görüntülemek için hızlı bir görüntüleme penceresi arıyorsanız, Total Commander sizin için ideal bir seçimdir.

Programın sekmeli arayüzü tüm işlemleri pratik hale getiriyor. Ayrıca gömülü olarak gelen FTP aracı sayesinde sunucudan sunucuya bağlantı kurarak dosyalar üzerinde işlem yapabilirsiniz. Tabii ki HTTP desteği de bulunmaktadır.
Programın eşsiz özelliklerinden biri de karşılaştırma editörüdür ve aslında diyalogların üzerine yazmak için geliştirilmiştir. Ayrıca şifre yöneticisi aracına da sahiptir. Bu araçta tüm şifrelerinizi güvenle saklayabilir ve dilediğiniz gibi yönetebilirsiniz. Şifre yöneticisi sayesinde tüm dosyalarınızı maksimum bir seviyede koruyabilirsiniz. Ortak bir ağda çalışan yada kamuya açık bir internet ağına bağlananlar için yararlı bir özelliktir.

Total Commander programı genel olarak kullanıcı dostu bir arayüze sahiptir ve programın kurulumu oldukça basit ve hızlıdır.

Total Commander 32-Bit İndirmek İçin Buraya Tıklayınız

Total Commander 64-Bit İndirmek İçin Buraya Tıklayınız

  • Lisans: Deneme
  • Yayımcı: Adam Bukowiñski
  • Boyut: 4.2 MB
  • Arayüz: Türkçe
  • Sistem: Windows 10 / Windows 8 / Windows 7 / Windows Vista / XP

Yayımlandı

kategorisi

yazarı: