Windows 10 İndirme Aracı (2023) İndir Türkçe Son Sürüm Ücretsiz

Windows 10 İndirme Aracı (2023) İndir Türkçe Son Sürüm Ücretsiz

Windows PC için Windows 10 İndirme Aracı indir Türkçe son sürüm ücretsiz!

Windows 10 için önyüklenebilir DVD veya USB bellek çubuğu gibi bir yükleme ortamı oluşturmak, Windows’un en son sürümünü herhangi bir bilgisayara veya aygıta yüklemeyle ilgili zor işlerden biridir.

Bu tür görevler, en yeni teknoloji konusunda uzman değilseniz, kurulum sürecini tamamlamadan önce muhtemelen daha zor bir sorun yaşamanıza neden olacaktır.

Windows 10’a yükseltmek için Windows Update kullanan Windows müşterileri, bazen yükseltmenin başarısız olmasına neden olan sık Windows 10 güncelleme hatası 0x8007007e gibi zorluklarla karşılaşırlar.

İyi haber şu ki, Microsoft’un Medya Oluşturma Aracı sayesinde bunları daha hızlı ve kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Windows yükseltme uygulamamız yardımıyla bilgisayarınızı Windows 10’un en son sürümüne kolayca güncelleyebilirsiniz.

Kendi kurulum ortamınızı yapın

Şüphesiz, Microsoft’un Windows için Medya Oluşturma Araçları oldukça kullanıcı dostu ve sezgiseldir. Özellikle Windows kullanıcıları için kullanıcı dostu olacak şekilde yapılmıştır.

Kendi yükleme medyanızı oluşturmayı tercih ediyorsanız veya yalnızca Windows 10’un en son sürümüne sahip bir ISO dosyası edinmek istiyorsanız, Medya Oluşturma Aracı en iyi seçeneğinizdir. mevcut bilgisayarınızı veya cihazınızı en son modele yükleyin veya Windows 10’u indirin ve kurulum diskinizi oluşturun. Bu güvenilir araç, özellikle kullanılabilirlik için tasarlanmış çeşitli temel özellikleri içerir.

Windows 10 ISO dosyası indirme

Windows 10 ISO görüntüsü oluşturmak, bu aracın ana amaçlarından biridir. Bunu gerçekleştirmek için önce MediaCreationTool1809.exe dosyasını yönetici tarafından izin verilen bir kullanıcı hesabıyla başlatmalısınız. Hüküm ve Koşullarını kabul ettikten sonra yapmak istediğiniz işlemleri gerçekleştirmeniz istenecektir.

Bu özel özelliği kullanmak için “Başka bir PC için kurulum ortamı (USB flash sürücü, DVD veya ISO dosyası) oluştur” seçeneğinin yanındaki kutuyu işaretlemeniz gerekir. İndirmek üzere olduğunuz ISO dosyalarını kurarken kullanmak istediğiniz Dil, Sürüm ve Mimariyi seçin.

Öte yandan, bilgisayarınızın ayarlarına göre uygun seçeneğin otomatik olarak seçilmesini sağlamak için her zaman “Bu bilgisayar için önerilen ayarları kullan”ı seçebilirsiniz. İleri’ye tıkladıktan sonra, kullanmak istediğiniz medyayı seçebileceğiniz başka bir ekrana yönlendirileceksiniz.

Basitçe “ISO dosyası”na tıklayın, ardından onu saklamak istediğiniz konumu ve bunun için yeni bir ad belirtin. Kaydet düğmesine tıkladıktan sonra, ISO dosyanız için indirme işlemi otomatik olarak başlayacaktır. İndirdiğiniz ISO dosyanız, indirme ve doğrulama tamamlandıktan sonra belirttiğiniz yerde görünecektir.

ISO dosyanızı bir DVD’ye yazarken veya sanal bir sisteme monte etmek için Bitir düğmesini tıklamanız yeterlidir. İşlem bittiğinde üzerlerindeki tüm veriler silineceği için boş DVD’ler ve USB flash sürücüler kullanın.

Kendi kurulum ortamınızı yapmak için bir USB bellek çubuğu kullanma

Bu aracı bir Windows 10 USB aracı olarak kullanmak, onunla yapabileceğiniz harika bir şey. Bu işletim sistemini istediğiniz her bilgisayara kurmak istediğinizde kullanabileceğiniz önyüklenebilir bir Windows 10 USB bellek çubuğunu otomatik olarak oluşturacak olan Windows 10 kurulum dosyalarını indirmenize yardımcı olabilir.

Yönetici olarak oturum açarken prosedürü başlatmak için aynı.exe dosyasını çalıştırmayı unutmayın. Lisans koşullarını kabul ettikten sonra kurulum ortamını yeniden oluşturmak için kutuyu işaretlemeli ve ardından İleri’ye tıklamalısınız. Beğendiğiniz ayarları seçin veya sonraki sayfaya geçmek için önerilerin yanındaki kutuyu işaretleyin.

Bir sonraki sayfada bu özel talimat için kullanmak istediğiniz medya depolama türünü seçmeniz istenecektir. Basitçe “USB flash sürücü” seçeneğini seçin ve ardından İleri’ye dokunun. Halihazırda bilgisayarınıza veya cihazınıza takılı olan tüm harici sabit sürücüler ve flash sürücüler görünür olacaktır.

İhtiyaçlarınıza en uygun olanı seçin ve seçtiğiniz sabit sürücüdeki tüm verileri otomatik olarak yok edeceğini unutmayın. Belirli bir sabit diski seçmeyi bitirir bitirmez, en son Windows 10 yükleme dosyaları bilgisayarınıza veya cihazınıza indirilmeye başlar.

Windows 10’un en son sürümü, indirme ve doğrulama tamamlandıktan sonra USB bellek çubuğunuz üzerinde önyüklenebilir hale getirilir. Bitir düğmesine tıkladığınızda, bellek çubuğunuz artık aynı işletim sisteminin önyükleme veya yükleme prosedürlerinde kullanılmaya hazırdır.

Windows 10 İndirme Aracı (2023) İndir Türkçe Son Sürüm Ücretsiz

Windows 10 İndirme Aracı Nasıl İndirilir?

Aşağıdaki butona basarak direkt indirebilirsiniz.

  • Lisans: Demo
  • Yayımcı: Microsoft
  • Boyut: 17.5 MB
  • Arayüz: Türkçe
  • Sistem: Windows  
  • Virüs Tarama0 / 17

[acf field=”buton_sablonu”]
Virüs taraması yapılmıştır ve %100 güvenlidir.


Yayımlandı

kategorisi

yazarı: